رفتن به مطلب

در IPS 4.0 چه تغییرات و قابلیت‌هایی خواهید دید؟

MReza

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 172
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • بنیان گذار IPSFarsi

یکی از بخش هایی که فوق العاده تغییرات داشته بخش پوسته ها هست.

نمای کلی بخش پوسته ها

post-1-0-52628300-1406090497_thumb.png

یکی از امکاناتی که افزوده گشته تغییر یا افزودن favicon و لوگو سایت و لوگو ای هست که هنگام به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی نمایش می یابد

post-1-0-51517300-1406090628_thumb.png

یکی از قابلیت هایی که شاهد آن خواهیم بود بروزرسانی آسان پوسته ها می باشد. بسیاری از کاربران علاقه دارند تا پوسته خود را سفارشی و کد های خود را به آن اضافه نمایند. در IPS4 اگر بروزرسانی جدیدی برای پوسته موجود باشد و شما پوسته را سفارشی کرده باشید به شما سیستم بخش هایی که تغییر یافته را نمایش می دهد و بدین گونه تغییرات خود را به راحتی می توانید دوباره اعمال کنید

post-1-0-30459400-1406090768_thumb.png

همین طور کاملا فریم ورک های CSS و javascript تغییر کرده اند. هم اکنون سیستم از کتابخانه Jquery برای javascript استفاده می کند.

همچنین Logic template های قالب کاملا از نو نوشته شده اند و بسیار خواناتر از گذشته و کوتاه تر و همچنین آسان تر شده اند.

برای اینکار کافیست که فقط globaltemplate کنونی قالب را با نسخه IPS4 مقایسه نماییم که در تصویر مشاهده می کنید :

post-1-0-87160400-1406091129_thumb.png

همان طور که مشاهده می کنید تمپلیت بیت ها بسیار کوتاه تر و خوانا تر شده اند و درک آن برای افرادی که تخصص برنامه نویسی ندارند 100 درصد آسان تر شده است که این امکان را می دهد هر کسی که آشنایی با HTML و CSS داشته باشد قالب اختصاصی خود را طراحی نماید.

اطلاعات بیشتر :

Theming: Easy Mode Editor

Introducing Themes

Advanced Theming

موفق باشید

لینک ارسال

من چند سوال دارم

خواهشا اگه تاپیکی در این مورد هست منو ارجاع ندید و پاسخ مرا اینجا بدهید چون هرچی گشتم نبود.

الان آی پی بی من 3.4 اینا هست برای ارتقاء به 4 چه طوری عمل کنم ؟ آیا اطلاعات ممکنه پاک بشن و ...

بعد از ارتقاء به 4 ، هوک ها و اپلیکشن هایی که الان روی انجمنم نصبه روی اونم نصب خواهد بود یا باید نصب کنم دوباره ؟

چه مشکلاتی برای ارتقاء ممکنه وجود داشته باشه؟

اصن من میتونم ارتقاء بدم ؟

لینک ارسال

دوست گرامی نسخه 4 هنوز منتشر نشده است با انتشاز نسخه جدید از طرف مدیریت آموزش ارتقا ارائه خواهد شد 

با اپگرید به نسخه جدید اطلاعات شما حذف نمیشوند بلکه با استفاده از یک مبدل دیتابیس خود رو تعییر میدید و به نسخه جدید اپگرید میکنید 

به منظور نصب اپلیکیشن ها مد نظر باید منتظر باشید تا نسخه اپلیکیشن مورد نظرتون منتشر بشه 

لینک ارسال

چرا تو این انجمن صدای مخالف کمه؟ حالا همه هی فقط از نسخه 4 تعریف میکنن. به نظرم یکی از مشکلاتش اینه که پنلش رو کمی شبیه مدیریت وردپرس (تمش رو میگم) انتخاب کرده. آقا یکی یه بدی بگه از نسخه 4 یکم دلمون خنک شه.آها یه چیز دیگه، حالا حالا ها به فکر ارتقا نباشید.من فکر میکنم اینجور که بوش میاد میره برای حداقل 5 ماه دیگه خالص برسه به دست ما تا بتونیم پیاده کنیم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...