رفتن به مطلب

در IPS 4.0 چه تغییرات و قابلیت‌هایی خواهید دید؟

MReza

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

این نسخه ای که در حال فارسی سازی هست نسخه قبل از بتا هست یعنی نسخه حتی رسمی نیست! توی نسخه بتا به بعد، مدیریت همسان با قالب صفحه اول راست چین می شه! زبان هم به صورت اتوماتیک بر اساس موقعیت مکانی انتخاب می شود. هر چند که این قابلیت وجود دارد که خود کاربر نیز انتخاب کند.

لینک ارسال
  • پاسخ 172
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

آقا وحید میتونین فونتش رو یکان بزارین ؟

چون حیفه کار شیک نباشه . اگه امکانش باشه به نظرم خیلی به زیبایی پنل اضافه میکنه.

همین tahoma باشه بهتره .

-----------

راستی آقای نامنی زبان پنل مدیریت رو میشه بعضی وقتا خودمون به انگلیسی برگردونم و بعد دوباره فارسی ؟؟

لینک ارسال
  • بنیان گذار IPSFarsi

آقا وحید میتونین فونتش رو یکان بزارین ؟

چون حیفه کار شیک نباشه . اگه امکانش باشه به نظرم خیلی به زیبایی پنل اضافه میکنه.

همین tahoma باشه بهتره .

این رو در زمانی که نسخه بتا رو برای دانلود قرار دادیم اعلام کنید تا قابلیتی اضافه کنیم که هر کسی با توجه به سلیقش ظاهر رو انتخاب کنه.

راستی آقای نامنی زبان پنل مدیریت رو میشه بعضی وقتا خودمون به انگلیسی برگردونم و بعد دوباره فارسی ؟؟

نه امکان چنین چیزی نیست. فارسی ساز در دونسخه همراه با پنل مدیریت و بدون پنل مدیریت منتشر می شه.

من خودم به شخصه الان ترجیح می دم توی IPS4 از پنل فارسی استفاده کنم. یک حس خیلی خوبه بهم دست می ده. ولی توی نسخه 3 انگلیسی رو ترجیح می دم.

لینک ارسال

این رو در زمانی که نسخه بتا رو برای دانلود قرار دادیم اعلام کنید تا قابلیتی اضافه کنیم که هر کسی با توجه به سلیقش ظاهر رو انتخاب کنه.

نه امکان چنین چیزی نیست. فارسی ساز در دونسخه همراه با پنل مدیریت و بدون پنل مدیریت منتشر می شه.

من خودم به شخصه الان ترجیح می دم توی IPS4 از پنل فارسی استفاده کنم. یک حس خیلی خوبه بهم دست می ده. ولی توی نسخه 3 انگلیسی رو ترجیح می دم.

بهتر نیست بیشتر از اصلاحات ب کار برده شده در پنل مدیریت وردپرس استفاده کنید؟؟

زیرا به نوعی بیشتر ماها با پنل مدیریت وردپرس و اصلاحات فارسی آن آشنایی داریم.

لینک ارسال
  • بنیان گذار IPSFarsi

بهتر نیست بیشتر از اصلاحات ب کار برده شده در پنل مدیریت وردپرس استفاده کنید؟؟

زیرا به نوعی بیشتر ماها با پنل مدیریت وردپرس و اصلاحات فارسی آن آشنایی داریم.

تا حدودی استفاده شده ولی تماما استفاده نخواهد شد. بر اساس تصمیم گیری هایی که با گروه ترجمه گرفته شد قرار بر این شد چیزی ما بین اصطلاحات اصیل فارسی و زبان محاوره ای باشه. به نظر من وردپرس در بعضی از موارد بسیار زیاده روی کرده مثلا عبارت جفنگ!! یا بعضی از عباراتی که در فیس بوک هست مثل جمله "آیا شما دل استوار هستید؟" قرار نیست شاهنامه بشه! تمام تلاش ما این هست که کل سیستم قابل درک باشه و به راحتی تمام کاربران بتونن با اون ارتباط بر قرار کنند و مجبور نباشه کاربر برای فهمیدن مفهوم جملات باز از کسی کمک بگیره.

ترجمه مدیریت فقط شروع شده که خودم به تنهایی مشغول اون هستم. چون خیلی نسبت به این مورد وسواس دارم. محیط Front End توسط دوستان گروه ترجمه ، ترجمه خواهد شد.

البته این نکته رو اضافه کنم چند صد خط وردپرس با بیش از 50 هزار خط IPS قابل مقایسه نیست!

لینک ارسال

IPS 4.0 مثل سیستم عامل ویندوز فون هست :D

ناب و خاص و بی نظیر ( هر کسی استفاده نمیکنه و خز نشده ) :D

ولی با پنل فارسی یهو همه جذبش میشن مطمئنم !

زدی تو خال

مثل ویندوز فون عالیه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...