رفتن به مطلب

مشکل در تغییر فونت

cw1

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

میگم چرا این دکمه انتخاب به عنوان حل شده وجود نداشت! :DD:

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 23
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

تو یه تاپیک اموزش قرار دادم.   دوباره نوشتم:   شما فونت های مد نظر رو در پوشه ی تصاویر قالبتون اد میکنید.سپس با دستور @font-face اونو فراخونی میکنید و سپس میتونید برای هر المنت متنی فونت تعریف کنی

ممنون دادا واقعا مطلب مفید و خوبی بود با تشکر

خوب  همون طور که تو اولین پست هم گفتم با تغییر فونت یه قسمت کل فوئنت تغییر نمیکنه.کافیه کلاس یا id المنت مورد نظر که میخواید فونتشو تغییر بدید پیدا کنید و سپس بهش font-family مثل موردی که قبلا اضافه ک

با سلام :)

لطفا ، خواهشا توی انجمن هایی که مرتبط نیستن درخواست نزنید!!!!!

بخش پشتیبانی عمومی مخصوص این کار هاست. هر سوالی که مرتبط با IPB هست توی بخش پشتیبانی عمومی.

الان انجمنی که شما تاپیک زدید توی بخش متفرقه هست. یکبار توضیحاتش رو بخونید به فارسی هست.

/// انتقال به بخش پشتیبانی عمومی ///

با سلام خدمت مدیر محترم انجمن آی پی بی

میبخشد آقای نامنی من تازه با انجمن شما آشنا شده بودم بخاطر همین اینطور شد.

انجمن ساز آی پی بی واقعا از دیگر انجمن ساز ها امکانات بیشتری داره ولی در ایران هنوز جا نیفتاده و مردم با اون آشنا نیستن 

ممکنه دو نکته در جا نیافتادن انجمن ساز آی پی بی نقش داشته باشه

1. فارسی نبودن مدیریت
  2. نداشتن فارسی ساز خودکار بعد از نصب

ولی در انجمن ساز مای بی بی و ویبولتین که با امکانات نه چندان زیادش وبمستر های ایرانی رو جذب میکنه بدلیل اینکه به شکل خودکار در اسکریپت فارسی ساز وجود داره و پنل مدیریتی زبان فارسی هم در اون هست.

الان شما که فارسی ساز رو بصورت جداگانه میدین پس چرا فارسی ساز رو در اسکریپت قرار نمیدید تا بصورت اتومات نصب بشه؟

با تشکر از تموم مدیران این انجمن که خیلی تلاش برای فارسی سازی این انجمن ساز انجام میدن امیدوارم یک روز انجمن ساز آی پی بی جای مای بی بی و ویبولتین رو بگیره که همینطور هم میشه

با تشکر 

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام خدمت مدیر محترم انجمن آی پی بی

میبخشد آقای نامنی من تازه با انجمن شما آشنا شده بودم بخاطر همین اینطور شد.

انجمن ساز آی پی بی واقعا از دیگر انجمن ساز ها امکانات بیشتری داره ولی در ایران هنوز جا نیفتاده و مردم با اون آشنا نیستن 

ممکنه دو نکته در جا نیافتادن انجمن ساز آی پی بی نقش داشته باشه

1. فارسی نبودن مدیریت
  2. نداشتن فارسی ساز خودکار بعد از نصب

ولی در انجمن ساز مای بی بی و ویبولتین که با امکانات نه چندان زیادش وبمستر های ایرانی رو جذب میکنه بدلیل اینکه به شکل خودکار در اسکریپت فارسی ساز وجود داره و پنل مدیریتی زبان فارسی هم در اون هست.

الان شما که فارسی ساز رو بصورت جداگانه میدین پس چرا فارسی ساز رو در اسکریپت قرار نمیدید تا بصورت اتومات نصب بشه؟

با تشکر از تموم مدیران این انجمن که خیلی تلاش برای فارسی سازی این انجمن ساز انجام میدن امیدوارم یک روز انجمن ساز آی پی بی جای مای بی بی و ویبولتین رو بگیره که همینطور هم میشه

با تشکر 

با سلام دوباره :)

انشالله در نسخه جدید این طوری خواهد شد. ولی اینکه ما این کار رو الان نکردیم به این دلیل بوده که نخواستیم در سیستم دستکاری کنیم.

لینک ارسال

وقتی میتونید همشو فارسی کنید چرا اینکار رو انجام ندین؟ کسی حتما دوست نداره که انجمنش انگلیسی باشه یا شما هم میتونید هر 3 تا شو بذارید مثلا انجمن ساز آی پی بی (نگلیسی) و(فارسی) رو بذارید و فارسی ساز هم قرار بدین

یعنی شما دو تا اسکریپت بذارید تو سایت یکی نسخه دست نخورده (انگلیسی) و یکی هم نسخه فارسی شده و اگه کسی خواست میتونه نسخه دست نخورده دانلود کنه و اگه کسی هم خواست نسخه فارسیشو دانلود کنه

الان بیشتر سایت های تخصصی این کار رو انجام میدن و انتخاب رو به کاربر میدن

با تشکر

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...