رفتن به مطلب

یک پیشنهاد مهم از طرف بنده

aliwwe

ارسال‌های توصیه شده

درود

مدت کوتاهی است که بنده با این انجمن ساز قدرتمند کار می کنم و واقعا از امکاناتش و پشتیبانی اش که این انجمن است خیلی راضی هستم

ولی سوالی که خیلی ذهن من رو مشغول کرده اینه که چرا این انجمن پشتیبانی که از نظر محتوایی در حد بسیار بالایی قرار داره از قالب اختصاصی و زیبا که قدرت این اسکریپت رو نشون بده استفاده نمی کنه

الان سایت هایی پشتیبانی دیگر انجمن ساز ها مثل وی بی ایران با داشتن قالبی اختصاصی و فوق الاده زیبا قدرت خودشون رو به رخ می کشند

قبول داشته باشید که فقط محتوا برای یک انجمن کافی نیست (مردم عقلشون به چشم شونه)

ممنون

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

علی جون مشکل همینه IPB تنها چیزی که نداره یکم استایل هست ار نظر قدرت و امکانات خیلی بهتر از vb هست

الان خود من دنبال کسی هست یک استایل قوی برام روی این سیستم اوکی کنه ولی پیدا نمی کنم .

• پسند 1
لینک ارسال

درود بر شما

اینکه انجمن مادر باید بتونه تمام قدرتش رو نشون بده موافقم

ولی اینکه بگیم  چون مردم عقلشون به چشمشونه و ظاهر رو دریابیم .................. اصلا

اینجا از همه چی واجب تر محتوا است ! وقتی تو محتوا ضعف های اساسی هست دیگه قالب اختصاصی رو الویت قراردادن خیلی عجیب و غیر مسئولانس

نمونش همین ساعتی پیش من گفتم یکی که به تنظیمات وارده یه آموزش پی دی اف درست کنه اصلا جاش کاملا خالیه

اینجا که محل تردد هر کاربر عادی نیست ! ما دنبال محتوا و یادگیری هستیم (در آینده هم یاد دادن) محتوا برامون مهم تر از  ظاهر قالبه

منه نوعی برام اول مهمه بتونم با این سیستم کار کنم و یاد بگیرم پس اینجا هرچی ظاهرش شیک تر شه فقط دلم میسوزه که نمیتونم استفاده کنم از طرفی برای هر تغییر کوچکی باید هزینه کنم که ترجیح میدم اصلا بیخیال شم و برم !

پس برادران و خواهران همانا به تکمیل محتوا ایمان بیاورید که از هر چیزی مهم تر و واجب تر است

سپاس

• پسند 1
لینک ارسال

الان خود من دنبال کسی هست یک استایل قوی برام روی این سیستم اوکی کنه ولی پیدا نمی کنم .

دوست عزیز میشه بگید شما چطور و کجا دنبال اون اشخاص گشیید؟

با کدوم کاربر حرف زدید و اونا چه جوابی دادن؟

• پسند 2
لینک ارسال

اتفاقا قالبهای زیبایی بساری داره...و اگه تو انجمن سرچ کنی قالبهای فارسی شده زیادی هست ..

ضمنا با اینکه پشتیبانی قالب زیبا بخواد اصلا نیاز نیست من بجای تیم مدیریت بودم قالب پیش فرضو قرار میدادم مثل کمپانی اصلی:)

• پسند 2
لینک ارسال

از همه دوستان ممنون.من فقط نظرم رو گفتم و اینجا کاره ای نیستم

نمی دونم چرا مدیر کل عزیز جواب نمیده.خیلی جوابشون برام مهمه

لطفا همه نظر بدین

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

من با کلیت حرف های دوستان موافقم ولی همون طور که قبلا گفتم

والا روند پشتیبانی  اینجا چون رایگان هست ، فرسایشی هست برای تیم. یعنی فقط کابران می یان یاد میگیرند سوال می پرسند می رن(90درصد) و به بقیه و یا تیم کمک نمی کنند. الان تمام توان تیم روی ارایه پشتیبانی و قالب هست.

از سال ۸۶ که دوباره من انجمن پشتیبانی IPB رو احیا کردم و از سال ۸۸ با قدرت ادامه دادیم ببینید چند نفر جذب تیم شدن ؟ چند نفر فعالیت دارند؟! شما یک سر به بخش آموزش ها بزنید بیشترین آموزش ها مال چه کسانی هست ؟

به نظر شما مشکل از کجاست ؟ پیشنهادی دارید بنده با کمال پذیرا هستم.

ولی خواهشا نگید تیم مدیریت ! در حال حاضر تعداد ارسال های من نزدیک ۹۰۰۰ پست هست. این خودش حجم کار رو نشون می ده! تیم پشتیبانی اینجا داره حداکثر توانش رو بخرج می ده ولی واقعا به تنهایی همه چیز عملی نیست!!

• پسند 4
لینک ارسال

دوست عزیز میشه بگید شما چطور و کجا دنبال اون اشخاص گشیید؟

با کدوم کاربر حرف زدید و اونا چه جوابی دادن؟

فرید جان مهم نمونه کار هست من به چند تا از مدیران و کاربران پیام دادم واقعا نمونه کار کاملی ندارن داشته باشن هم کلاسیک هست .

باید نمونه کار باشه طراح بیاد دو تا کار بزاره همین انجمن من هم می خوام بدم طراح ایکس بدونم کیفیت کار ایشون تا چه حدی هست .

این کاری که می گم در پیشتبانی وی بی هم انجام می شه طراح دو تا قالب به صورت رایگان می زاره در عوض اون دو تا قالب شاید 5 قالب اختصاصی مشتری پیدا می شه .

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

در مورد فایل PDF آموزش  بخش مدیریت هم این نکته رو بگم از چند وقت پیش شروع کردیم و تمامی بخش ها با تصاویر کاملاً واضح توضیح داده شده( بخش های system/forums/members آماده شده  همینطور یک بانک اطلاعاتی کامل از هوک ها مد ها آموزش ها فارسی ساز ها و .... که متاسفانه به دلیل اینکه کارهای دیگه هم هست هنوز به اتمام نرسیده و اینکه سایر دوستان تیم مدیریت هرکدوم مشکلات خودشون رو دارن....

انشالا به زودی تکمیل میشن.  خداییش کارها یکی دوتا نیست   

• پسند 3
لینک ارسال

به نظر من تنها راه اینه کسانی که در هر زمینه که فکر میکنن حد اقل یک ساعت در هفته فقط یک ساعت (یکی فارسی سازی کنه ) (یکی مطالب اموزشی قرار دهد)(یکی تو بخش اموزش هوک ها و پلاگین ها) فعالیت کند و یکی که نه شاید چندین نفر مسئول تیم پاسخ دهی به کاربران که از مسئولیت های مهم یک انجمن میباشد .کلا منظورم اینه که هر کاربری که فکر میکنه میتواند مسئولیتی را برعهده بکیرد فقط یک ساعت در هفته یا در حد توان خود بیشتر انجام دهد. راستی ارائه قالب های زیبا و متنوه هم خوبه برای جذب مخاطب ولی کاربرایی هستن مثله خودم که بیشتر کارایی و کاربردی بودن انجمن مهم هست که من خوب تو سیستم مدیریت محتوا IPB  مشاهده کردم و راضی هستم  نه با زیبا کردن چند تا مد تشکر و ارائه قالبها در وی بی که اصلا کاربردی نیستن و صرفا جنبه زیبایی دارن .تازه یه چیز دیگه هم بگم من در عرض فقط 2 روز تونشتم به تمام امکاتی که در انجمن خود نیاز داشتم بدون اضافه کردن حتی یک خط کد نصب کنم . ولی تو وی بی خدا میدونه چه در دسرهایی باید بکشیم تا یه مد را فعال بکنبم.

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...