رفتن به مطلب

هاست داخل ایران

RezaPro

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 21
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

من برای انجمنم قبلا از یک شرکت خریداری کرده بودم مشکلی نداشت سرعت خیلی خوبی هم داشت.

به هر حال هریک از این توابع کارایی دارند که IPB هم به آنها نیاز داره . برای مثال GD برای تصاویر هست یا JSON هم اگر اشتباه نکنم برای gateway ها بکار میره   البته بعضی هاستینگا این امکان رو میدن که شم

چنین چیز هایی برای هاست کردن IPB نیازه : http://www.invisionpower.com/support/faqs   کافیه فایلی که موجود هست رو روی سرور بریزید و نتیجه رو به شما اعلام می کنه سازگار با IPB هست یا خیر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

اگر استاندارد های لازم رو برای اجرا IPB داشته باشه مشکلی نداره و فرقی نمی کنه سرور داخل ایران باشه یا خارج ایران.

باید تست کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام :)

اگر استاندارد های لازم رو برای اجرا IPB داشته باشه مشکلی نداره و فرقی نمی کنه سرور داخل ایران باشه یا خارج ایران.

باید تست کنید.

مثلا چه استانداردهایی؟

سایتهایی که سروراشون داخل ایرانه خیلی سرعتشون بالاتره

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

چنین چیز هایی برای هاست کردن IPB نیازه :

http://www.invisionpower.com/support/faqs

کافیه فایلی که موجود هست رو روی سرور بریزید و نتیجه رو به شما اعلام می کنه سازگار با IPB هست یا خیر

لینک ارسال

به هر حال هریک از این توابع کارایی دارند که IPB هم به آنها نیاز داره . برای مثال GD برای تصاویر هست یا JSON هم اگر اشتباه نکنم برای gateway ها بکار میره

البته بعضی هاستینگا این امکان رو میدن که شما تابع دلخواهتون رو فعال کنید.

ویرایش شده توسط J4V4D
لینک ارسال

خیلی خوبه..من انجمنم رو سروره ایرانیه...نصبت به سرور اروپا سرعتش بیشتر ..ضمنا در مواقعی که قطعی ..نص فو نیمه نت هست بازم انجمن بالا میاد ..کلا سرعت بیشتری داره .و به نظرم خیلی عالیتره..

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

فقط کیفیتو فدای کمیت نکنید.یه هاست خیلی خوب تهیه کنید تا مشکلی براتون پیش نیاد.

بنده پارس پک رو به شما پیشنهاد میکنم.الان سایت دموی آی پی بی فارسی هم روی سرویس اونهاست.کاملا تایید شده و کیفیت سرویسشون عالیه. :yes1:

لینک ارسال

منم تائید میکنم..جای تبلیغ نشه..ولی من رو سرور پارس پک هستم .به پیشنهاد دوستان که هم پشتیبانی هم هاست عالی هست..و دستت خودتم بازه برای تغییرات لازم وسریع ..چون پنل ابری هست

یه نکته دیگه هم کاملا با ای پی  سازگاره..و حتی گزینه Minify CSS and JS که در اکثر هاستها باید غیر فعال کنی..اونم قابل فعال کردنه..و قالب و انجمن بهم نمیریزه..ضمنا این گزینه خودش هم سرعت لود میبره بالا فعال کنید در ای پی بی

ویرایش شده توسط STALKER
لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...