رفتن به مطلب

مشکل سوال امنیتی

ارسال‌های توصیه شده

سلام

با اینکه سوالات امنیتی سختی ایجاد میکنم ولی کلی اسپمر خارجی توی سایتم عضو میشه و پپست میذاره. چیکار باید کرد؟ باید بروزرسانی کنم؟ کسی هست کمکم کنه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

در مورد سوال های امنیتی یه نکته رو بگم : سعی کنید همیشه سوال و جواب شما به نحوی به زبان عامیانه باشه که اگر سوال  شما ترجمه شد به جواب نرسن... 

مثلاَ : چهارمین فصل سال چه نام دارد؟   اگه جوابتون رو زمستان بذارین این بلاخره تشخیص داده میشه. اما وقتی جوابی که شما برای سوال میذارین زمستون باشه این دیگه به هیچ وجه قابل تشخیص نیست برای اسپمرها

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

در ادامه توضیحات مدیر ارشد عزیز باید عرض کنم که چک کردید که دسترسی مهمان رو برای انجمن ها تیک نزدید ؟ یعنی گروه کاربری مهمان امکان ارسال تاپیک و پست نداشته باشه ؟!!

• پسند 1
لینک ارسال

بله چک کردم.

سوال رو سختر انتخاب کردم تا ببینم چی میشه.

IPB Version : 3.4.5 باید بروزرسانی کنم؟ یا نیاز نیست؟

لینک ارسال

نیاز نیست اینقدر سخت بگیرین..از سوال فارسی به هیچ عنوان رد نمیشن..مگه دسرسی مهمان زیاد باشه...همین سوال پایتخت ایران کجاس من قرار دادم.جوابشم عامیانس همون تهران .و اصلن نتونستد رد بشن....کلا سوال امنیتی هرچی جوابش بشه رد نمیشن..حتی جمع اعداد .

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

بله چک کردم.

سوال رو سختر انتخاب کردم تا ببینم چی میشه.

IPB Version : 3.4.5 باید بروزرسانی کنم؟ یا نیاز نیست؟

کلا همیشه ما می گیم که آخرین نسخه رو استفاده کنید.

لینک ارسال

سلام

یه احتمال هم وجود داره این هست که شاید شما اون هایی رو که قبلا عضو شدن رو بن یا حذف نکرده باشید و اون ها دارن پست می زارن

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...