رفتن به مطلب

مشکل با کد امنیتی هنگام ثبت نام

ارسال‌های توصیه شده

سلام

یه مشکلی تو صفحه ثبت نام انجمن بهش بر خوردم ، و اونم اینه که بعد پر کردن فیلدها و همینطور وارد کردن کد امنیتی پیغام : ( کد و درست وارد می کنم )

متاسفانه مشکل زیر پیش آمده است :

• کد امنیتی وارد شده برابر با تصویر نیست لطفا دوباره وارد نمایید

بارها تست کردم ، رفع نشد ، با مرورگرهای مختلف و همینطور پوسته های مختلف و همچنین سیستم های مختلف تست شده و مشکل پابرجا بوده ممنون میشم راهنماییم بفرمایید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر من اگه سؤال امنیتی به جای کپچا بزارید خیلی بهتره، هم اینکه کاربرای بیشتری رو جذب می کنید و روند عضویت خیلی آسونتر میشه و هم اینکه این مشکلات رو ندارید و هم اینکه اسپمرها تقریبا دیگه نمی تونند ثبت نام کنند (تجربه من)

• پسند 2
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

به نظر من اگه سؤال امنیتی به جای کپچا بزارید خیلی بهتره، هم اینکه کاربرای بیشتری رو جذب می کنید و روند عضویت خیلی آسونتر میشه و هم اینکه این مشکلات رو ندارید و هم اینکه اسپمرها تقریبا دیگه نمی تونند ثبت نام کنند (تجربه من)

بله چنین روشی بهترین هست .

منم تست کردم مشکل داشت. نوع کپچا رو keycaptcha بگذارید و تست کنید. هر چند که سوال امنیتی طرح کردید نیاز به این گزینه نیست.

• پسند 1
لینک ارسال

بله چنین روشی بهترین هست .

منم تست کردم مشکل داشت. نوع کپچا رو keycaptcha بگذارید و تست کنید. هر چند که سوال امنیتی طرح کردید نیاز به این گزینه نیست.

ممنون از راهنمایی هاتون ،  حق با شماست ، جالب بود برام چند روز پیش ثبت نام کردم ولی از دیروز نمی شد ! شاید به خاطر کد ثبت نامیش باشه ....

توی keycaptcha ثبت نام کردم و کدش رو اضافه کردم درست بود ...

توی وی بی یه چیزی که رو اعصاب بود به ساعت اول نکشیده بعد از نصب هر چی اسپمر ثبت نام می کنن !  از کجا می فهمن که این دامین فعال شده و ... جالبه ( برای نال شده هاش البته )

ولی تابه حال توی IPB این مورد ندیم :)

باتشکر

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ممنون از راهنمایی هاتون ،  حق با شماست ، جالب بود برام چند روز پیش ثبت نام کردم ولی از دیروز نمی شد ! شاید به خاطر کد ثبت نامیش باشه ....

توی keycaptcha ثبت نام کردم و کدش رو اضافه کردم درست بود ...

توی وی بی یه چیزی که رو اعصاب بود به ساعت اول نکشیده بعد از نصب هر چی اسپمر ثبت نام می کنن !  از کجا می فهمن که این دامین فعال شده و ... جالبه ( برای نال شده هاش البته )

ولی تابه حال توی IPB این مورد ندیم :)

باتشکر

توی نال های IPB شما Call Back پیدا نمی کنید :) ولی اسپمر ها از روی Domain Registration List ها پیدا می کنن.

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...