رفتن به مطلب

چه امکاناتی برای IPB واجب هست؟

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

به نظرتون چه امکاناتی رو یک انجمن IPB واجب هست (مد و اپلیکیشن)؟

یعنی فکر می کنید یه انجمن حداقل امکاناتش واسه یه انجمن خوب شدن چیه؟

ممنون :)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

لطفاً تاپیک هایی رو که جنبه ی مشکل و سوالی ندارن در بخش متفرقه ارسال کنید.

شما ابتدا باید ببینید هدف انجمنتون چیه؟ چه خدماتی میخواین ارائه کنید و چه امکاناتی برای انجمن مد نظرتون هست.... اینا که مشخص بشه بهتر میشه مد و هوک و برنامه های ضروری رو برای کار شما معرفی کرد.

پ.ن : تاپیک منتقل میشه

لینک ارسال

خیلی شرمنده به خاطر اشتباه ...

خوب من سعی دارم انجمن رو در زمینه آموزشی ایجاد کنم. حالا سوال اینکه اگر مثلا می گید چت داشته باشه ازچه برنامه ای استفاده بشه؟ مثلا shoutbox؟

ویرایش شده توسط محمد عنبرستانی
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

ابتدا شما باید نیازسنجی کنید. ببینید چه خدماتی می خواید به کاربران تون ارایه بدید. چه UX ای می خواید برای کاربران تون فراهم کنید.

بعد از اون بیاید مد ها رو نصب کنید. مثلا برای اینجا ما بعضی از مد ها رو بسته به نیاز نصب کردیم ولی توی انجمن های دیگه مثلا نیاز نیست یا بعضی از امکانات خود سیستم رو فعال کردیم به طور مثال امکان انتخاب پاسخ برتر !

شما لیست خدمات تون رو تهیه کنید بعد به راحتی می تونید تصمیم بگیرید.

لینک ارسال

درسته با توجه نیاز ها بالاخره میشه تصمیم گرفت! مثلا از اونجایی که من زمینه آموزش و پرسش و پاسخ رو انتخاب کردم میشه گفت امکاناتی که شما قرار دادین هم برای انجمن من مناسب خواهد بود ... اما من خواستم ایده شما عزیزان رو هم به عنوان یه فرد خبره در این زمینه بدونم ؟

مثلا اگه بخوام امکانات سوشیال رو تو انجمن افزایش بدم طوری از بحث انجمن بودن هم خیلی دور نشم باید از چه چیزایی استفاده کنم ؟

من 1 سالی هست که با سوشیال انجین هم کار می کنم اگرچه تو این یک سال زحمات زیادی هم برای فارسی سازی خود اسکریپت و اکستنشن هاش کشیدم ولی راهاش کردم چون هرچقدر هم سعی کردم نتونستم توش یه انجمن خوب ایجاد کنم حالا هم بین انجمن ساز ها IPB رو در زمینه سوشال با پتانسیل تر از بقیه می دونم (البته نظر خودمه) حالا یکی از خواسته هام اینه که بتونم یه چیزی ما بین سوشال و انجمن ایجاد کنم ...

ویرایش شده توسط محمد عنبرستانی
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

به نظر من اگر قصد این رو دارید که به سمت سوشال برید ibeconomy و Board Index Face برای شروع خوبه.

لینک ارسال

به نظر من اگر قصد این رو دارید که به سمت سوشال برید ibeconomy و Board Index Face برای شروع خوبه.

این ها IPB 3.4 رو پستیبانی میکنن؟

من رو انجمن سرچ کردم واسه 3.3 بودن ...

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

این ها IPB 3.4 رو پستیبانی میکنن؟

من رو انجمن سرچ کردم واسه 3.3 بودن ...

بله پشتیبانی می کنند.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...