رفتن به مطلب

سئوال در مورد تاریخ انتشار نسخه جدید

ariaieboy

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید از اقای وحید نامنی شنیدم که گفتند برای نسخه 4 قراره بخش مدیریت هم فارسی سازی بشه می خواستم بدونم کی نسخه 4 منتشر می شه نسخه رسمیش زمانی چیزی اعلام نشده چون می خوام بزودی انجمن برای سایتم راه بندازم و می خوام از ای پی بی استفاده کنم و می خوام بخش مدیریتشم فارسی باشه لطفا کمک کنید 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

زمان مشخصی که هنوز اعلام نشده

در مورد فارسی سازی مدیریت هم اینو عرض کنم به محض ارائه ی نسخه ی 4 که فارسی ساز از طرف IPBFarsi ارائه نمیشه.... باید نسخه ی جدید بیاد بعد بررسی صورت بگیره و کار فارسی سازی مدیریت شروع بشه و کار یکی دو روز نیست که بشه زمان براش تعیین کرد

لینک ارسال

سلام

زمان مشخصی که هنوز اعلام نشده

در مورد فارسی سازی مدیریت هم اینو عرض کنم به محض ارائه ی نسخه ی 4 که فارسی ساز از طرف IPBFarsi ارائه نمیشه.... باید نسخه ی جدید بیاد بعد بررسی صورت بگیره و کار فارسی سازی مدیریت شروع بشه و کار یکی دو روز نیست که بشه زمان براش تعیین کرد

ببخشید این فارسی ساز بخش مدیریت که در بخش دانلود انجمن هست ایا تایید می شه و استاندارد هست یا خیر ؟؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ببخشید این فارسی ساز بخش مدیریت که در بخش دانلود انجمن هست ایا تایید می شه و استاندارد هست یا خیر ؟؟

توسط گروه ما فارسی نشده و باید تست کنید :)

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام دوباره و باز چند سئوال من این فارسی ساز بخش مدیریت رو دانلود و نصب کردم و وقتی رفتم تو بخش ادیت فایل ترجمه و نگاه کردم تقریبا تو یک صفحه که نگاه کردم مشکل ترجمه زیاد داشت هم از نظر اصل ترجمه هم تو تایپ بعضی جاها به جای گروه زده بود گرو و یا گروه ها رو زده بود گروه و... می خواستم بدونم من اگر این فایل های ترجمه رو ویرایش کنم چطوری می تونم ازشون خروجی بگیرم و به صورت عمومی منتشر کنم البته من نه معلم زبانم نه خیلی زبان سرم می شه ولی همینقدر که بتونم چهار تا کلمه و... رو در سطح این انجمن ساز فارسی کنم فکر کنم بتونم و بعدشم می شه با کمک گرفتن از دوستان این ترجمه ها رو سریع تر هم انجام داد  :DD:

لینک ارسال

بعد ی سئوال دیگر خوندم یکجا که اگر نسخه جدید ای پی بی بیاد و شما اپدیت کنید قالب از کار میوفته چون با نسخه جدید سازگار نیست خوب اگر اینجوری باشه باید با هر آپدیت آی پی بی یک قالب جدید نصب کرد راهی نیست که بعد اپدیت قالب مشکلی پیدا نکنه 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

بعد ی سئوال دیگر خوندم یکجا که اگر نسخه جدید ای پی بی بیاد و شما اپدیت کنید قالب از کار میوفته چون با نسخه جدید سازگار نیست خوب اگر اینجوری باشه باید با هر آپدیت آی پی بی یک قالب جدید نصب کرد راهی نیست که بعد اپدیت قالب مشکلی پیدا نکنه 

منم از شما یه سوال میکنم به نظرتون شرکت به این بزرگی که لایسنس هم میفروشه اصلا فکر این مورد نیست ؟! 

هنوز تغییرات اعلام نشده و تا اومدن نسخه 4 زمان بیشتری مونده ، فعلا باید منتظر باشید

اونجا هم که شما خوندید ، دوستمون به مورده دیگه اشاره داشتن و شما و کاربر بعدی که همونجا پست داده اشتباه متوجه شدید!!! 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

من تو فروم شرکت IPS جاییکه matt یا charles داشتند یه مقدمه ای ازین نسخه میگفتن  خوندم که گفتن چون این نسخه ی 4 تغییرات بسیار زیادی نسبت به ورژن های قبلی داره احتمالا قالب های ورژن های پایینتر روی ورزن 4 کار نمیکنند.

حالا باید بیاد ببینم چی به چیه.ولی دولوپر ها و سازندگان قالب با اراءه ی نسخه های جدید قالب هاشونو بروز میکنند.نسخه ی 4 هم بیاد چون سورس قالب هاشونو دارند خیلی سریع قالب رو با ورزن 4 هماهنگ میکنند.

اگر هم قالب فارسی دارید که من متونم کار هماهنگی با ورژن های بالاتر رو براتون انجام بدم

موفق باشید

لینک ارسال

در مورد قالب فهمیدم قضیه از چه قرار هست ولی اگر می شه در مورد اون سئوالی که در مورد فایل ترجمه پرسیدم هم جواب بدید با تشکر

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...