رفتن به مطلب

چند پیشنهاد

MReza

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

با توجه به اینکه من خودم خیلی علاقمندم در زمینه‌هایی مثل فارسی سازی در نسخه جدید همکاری کنم؛ متوجه شدم که دیگه مشکل فارسی سازی پنل ادمین (به خاطر مشکل جستجو نشدن نویسه‌های عربی) وجود نداره، چون با IPS در این رابطه مکاتبه شده. پیشنهاد دارم در مورد سایر مسائل که خیلی مورد نیاز قرار می‌گیرند هم مکاتبه بشه. یکی از این موارد تقویم هجری هست. الآن مد تقویم IPB یک مد واقعا عالی هست؛ حداقل نسبت به چند انجمن‌ساز مطرح دیگه، تقویم IPB خیلی کاربردی تر هست. ولی متاسفانه فقط در حالت تقویم میلادی هست. به نظر من در نسخه جدید به یک مد تقویم هجری شمسی خوب هم نیاز داریم.

همچنین مد شمسی ساز الآن تقریبا در همه مدهای ارائه شده برای IPB عمل میکنه، اما در ip.content این طور نیست و تاریخ رو به میلادی درج میکنه. (برای مثال)

یک پیشنهاد دیگر هم در مورد بخش دانلود در همین سایت هست. بهتر نیست حالت کامنت گذاری رو برای فایل‌های قرار داده شده در بخش دریافت قرار دهید؟ یعنی مثل سایت اصلی بشه برای هر فایل در بخش دریافت نظر (کامنت) گذاشت.

• پسند 4
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

ممنون از پیشنهادات خوبتون.

درباره ی 2 موردش من یکم توضیح بدم خدمتتون:

برنامه ی فارسی سازی پنل IPB انشاءالله با ارائه ی نسخه ی 4 در دستور کار قرار میگیره و چون کار تک نفر و یا چند نفر خاص نیست مطمئناً از همه ی دوستانی که در این زمینه توانایی  دارن و علاقمند هم هستن کمک گرفته میشه.

در مورد شمسی ساز قبلاً پیشنهاد شما مطرح شده و چون نویسنده ی این هوک در حال حاضر وقت کافی ندارن الان امکانش نیست ولی در آینده انشالا سعی میشه این هوک کامل تر بشه

• پسند 4
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

یک پیشنهاد دیگر هم در مورد بخش دانلود در همین سایت هست. بهتر نیست حالت کامنت گذاری رو برای فایل‌های قرار داده شده در بخش دریافت قرار دهید؟ یعنی مثل سایت اصلی بشه برای هر فایل در بخش دریافت نظر (کامنت) گذاشت.

از اونجایی که ما برای تمامی مد ها تنظیم کردیم که یک تاپیک زده بشه ، کاربران به جای نظر دادن در زیر فایل خیلی راحت تر می تونن در تاپیک مشکلشون رو مطرح کنند. الان ما به وفور میبینیم که از کلید گزارش برای یک سری چیز ها بعضی از کاربران استفاده می کنند که اصلا ربطی نداره !!

ممنون از بازخورد مفید شما :)

• پسند 3
لینک ارسال

یه سوال داشتم :

IPB 4 ارائه بشه ، اون هایی که IPB نال شده و ریتیل نصب کردن هم میتونن راحت به روز کنن ؟ 

بعد از آپدیت تنظیمات قبلی که تو قالب و انجمن ایجاد شده ، از بین نمیره ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

IPB 4 ارائه بشه ، اون هایی که IPB نال شده و ریتیل نصب کردن هم میتونن راحت به روز کنن ؟

بله ، هیچ مشکلی وجود نداره.

بعد از آپدیت تنظیمات قبلی که تو قالب و انجمن ایجاد شده ، از بین نمیره ؟

تنظیمات درون قالب حذف می شه چون قالب دیگه با نسخه 4 سازگار نیست.

• پسند 3
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...