رفتن به مطلب

راه های افزایش رتبه در الکسا

SPQR

ارسال‌های توصیه شده

سلام میشه راه هایی که رتبه الکسامون بهتر بشه رو بگید

اصلا بر چه اساس و الگوریتمی رتبه بندی میکنه ؟

الان رتبه آی پی بی فارسی خیلی عالیه 4000 عه !

اگر یه کلمه ای بنویسید که در باره انجمنم باشه تو گوگل حتما تو صفحه اول و لینک اول و دوم خواهد بود ولییی تو الکسا رتبم چندان جالب نیست با اینکه یک ماهه انجمنمو ساختم و مطالب رو کانورت کردم از مای بی بی ولی خوب انتظار دارم که 50 هزار میشد ! ولی نشد !

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

اطلاعات من در این مورد زیاد نیست ولی برحسب تجربه ای که دارم ، سایت من وقتی فعال بود و بازدید کننده داشت و چند روز یکبار براش مطلب قرار میدام عرض 2ماه رسیده بود به 5هزار ولی الان به 27هزار رسیده!!! و همینطور داره میره بالاتر...... پس گذاشتن مطالب جدید و بازدیدکننده تاثیر زادی داره....

حالا انجمن هم همینطور بازدید کننده و فعال بودن انجمن تاثیر خواهد داشت.

دامین شما ir ولی هنوز تو ایران الکسا نخورده !!! (شما سایت خودتونو داخل الکسا ثبت کردید ؟ )

داخل اینترنت یه سرچ بزنید در این مورد اطلاعات زیاده....

لینک ارسال

با سلام :)

الگوریتم های الکسا راحت دور زده می شه ولی به صورت عمومی الکسا بیان نمی کنه که با چه روشی تعیین می کنه.

نکته دیگه این که گوگل و الکسا رو باهم مقایسه نکنید. گوگل فوق العاده حرفه ای و پیشرفته هست در الگوریتم. مهم گوگل هست الکسا به نظر من پشیزی ارزش نداره چون کاربری که از طرف الکسا نمی یاد از گوگل میاد. الکسا یه آمار می ده واسه خودش حالا اگر مبنای تصمیم گیری قرار بگیره الکسا ، اونجا مصیبت هست!!!

بله منم فکر کنم الکسا زیاد مناسب نیست گوگل مهم تر هست ولی رتبه بندی الکسا برای رقابت های بین قبیله ای :D (بین انجمنی) ضروریست :D

اطلاعات من در این مورد زیاد نیست ولی برحسب تجربه ای که دارم ، سایت من وقتی فعال بود و بازدید کننده داشت و چند روز یکبار براش مطلب قرار میدام عرض 2ماه رسیده بود به 5هزار ولی الان به 27هزار رسیده!!! و همینطور داره میره بالاتر...... پس گذاشتن مطالب جدید و بازدیدکننده تاثیر زادی داره....

حالا انجمن هم همینطور بازدید کننده و فعال بودن انجمن تاثیر خواهد داشت.

دامین شما ir ولی هنوز تو ایران الکسا نخورده !!! (شما سایت خودتونو داخل الکسا ثبت کردید ؟ )

داخل اینترنت یه سرچ بزنید در این مورد اطلاعات زیاده....

کاملا موافقم که مطلب جدید تاثیر داره اینو متوجه شدم خصوصا اگر مطلبی کپی نباشه !

لینک ارسال

خیلی راحت میشه با خرید بازدید کننده یا همون ای پیها سایت امارش بره بالا...من سایت میشنایسم اصن دوتا مطلب نداره..ولی الان رتبش عالی مثلا

http://funclub.takbb.com/

رتبش ماه پیش 800 کشوری بود..الان 1500 کشوری هست..در صورتیکه انجمن من بخواد به این رتبه ها برسه  شاید نیاز به دوسال فعالیت داشته باشه و یا بیشتر

خیلی راحت میشه الکسا رتبه گرفت..ولی مهم اینه واقعا سایتت خودش بیاد بالا ..

لینک ارسال

خیلی راحت میشه با خرید بازدید کننده یا همون ای پیها سایت امارش بره بالا...من سایت میشنایسم اصن دوتا مطلب نداره..ولی الان رتبش عالی مثلا

http://funclub.takbb.com/

رتبش ماه پیش 800 کشوری بود..الان 1500 کشوری هست..در صورتیکه انجمن من بخواد به این رتبه ها برسه  شاید نیاز به دوسال فعالیت داشته باشه و یا بیشتر

خیلی راحت میشه الکسا رتبه گرفت..ولی مهم اینه واقعا سایتت خودش بیاد بالا ..

خرید بازدید کننده و اینا کلاه برداریه من تو خونم از این لوس بازیا نیست

باید عین مرد تلاش کرد و انجمن مقامش بره بالا !

:D

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

با سلام :)

الگوریتم های الکسا راحت دور زده می شه ولی به صورت عمومی الکسا بیان نمی کنه که با چه روشی تعیین می کنه.

نکته دیگه این که گوگل و الکسا رو باهم مقایسه نکنید. گوگل فوق العاده حرفه ای و پیشرفته هست در الگوریتم. مهم گوگل هست الکسا به نظر من پشیزی ارزش نداره چون کاربری که از طرف الکسا نمی یاد از گوگل میاد. الکسا یه آمار می ده واسه خودش حالا اگر مبنای تصمیم گیری قرار بگیره الکسا ، اونجا مصیبت هست!!!

شما ظاهرا تا حالا تبلیغات از شرکت ها برای سایتتون نگرفتین. شرکت های بزگ قیمت تبلیغات رو بر اساس رنک الکسا حساب میکنند.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

در جریان هستم ولی خوب همون  طور که گفتم کار اشتباهی هست.

لینک ارسال

در جریان هستم ولی خوب همون  طور که گفتم کار اشتباهی هست.

اقای نامنی گفتید رتبه گوگل مهمه. چه طوری باید رنگ گوگ خودمون رو بالا ببریم ؟

یه سوال هم داشتم : من سایت مپ صفحه اصلی سایت رو تو گوگل تنظیم کردم و شناسایی شد .  حالا انجمن ساز IPB  رو به صورت زیر دامنه برای سایت اصلی در آوردم و هنوز سایت مپ براش درست نکردم و به صورت جدا هم ثبتش نکردم . میخوام بدون اصلا تهیه سایت مپ برای انجمن بنده با توجه به اینکه یه باری برای سایت اصلی ، سایت مپ تهیه شده الزامیه یا خیر ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اقای نامنی گفتید رتبه گوگل مهمه. چه طوری باید رنگ گوگ خودمون رو بالا ببریم ؟

یه سوال هم داشتم : من سایت مپ صفحه اصلی سایت رو تو گوگل تنظیم کردم و شناسایی شد .  حالا انجمن ساز IPB  رو به صورت زیر دامنه برای سایت اصلی در آوردم و هنوز سایت مپ براش درست نکردم و به صورت جدا هم ثبتش نکردم . میخوام بدون اصلا تهیه سایت مپ برای انجمن بنده با توجه به اینکه یه باری برای سایت اصلی ، سایت مپ تهیه شده الزامیه یا خیر ؟

در مورد بالا بردن رتبه گوگل خیلی مقاله به زبان فارسی هست که می تونید مطالعه کنید ولی مهمترین چیز داشتن مطالب با کیفیت هست.

در مورد sitemap این کمک رو به موتور های جستجو می کنه که راحت تر مطالب شما رو مورد پویش قرار بدند اما الزامی نیست و گوگل هم تضمین نداده حتما ایندکس کنه. در جوابتون باید گفت زمانی که ایجاد بشه خود گوگل خودکار اون رو میشناسه.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...