رفتن به مطلب

مشکل دانلود قالب shift

flash1

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

وقتی گفته میشه قرار میدیم مطمئناً فایلش موجود هست و آپلود کردنش مشکلی نداره...اما اون کسی که میخواد فایل رو قرار بده حتماً  وجدانش  رو قاضی میکنه و میخواد فایل سالم و بی نقص رو بذاره و یک کار درست و اساسی انجام بده نه اینکه برای اسم و رسم تا یکی مشکل داشت زودی بیاد بگه این فایل برای شما اما مشکل هم داره.

هرکی داره اینجا فعالیت میکنه مشکلات و زندگی شخصی هم داره.نمیشه که 24 ساعتش رو بذاره برای اینجا و فقط به مشکلات بقیه رسیدگی بشه.( اونم برای بعضی افرادی که همیشه طلبکار هستن) کسی تشکر نمیخواد اما وجدانتون رو قاضی کنید و تخریب هم نکنید.

تازه مشکلات یک یا دو نفر نیست.هر چیزی قواعدی داره ، شما دوم دبستان کتاب فارسی، درس همه جا به نوبت رو خوندین؟ یادتون هست؟ یه اصل توی زندگی آدما ،همینه.

ضمناً من به ایشون گفتم پست دومشون(امروز) در انجمن خلاف قوانین هست.با پست اولشون هیچ مشکلی نداریم.یک هفته گذشته و گفتن چی شد؟ یک هفته گذشت.این هیچ مشکلی نداره 

شما اصولاً دوست دارین تخریب کنید تا جایی میبینید این چنین حرفایی هست میاین همینارو میگین...حالا نمیدونم از اینکه یکبار بهتون گفته شده قوانین رو رعایت کنید خیلی بهتون برخورده و هنوز کینه به دل دارین!!!!

قوانین باید رعایت بشه.محدودیتی هم برای شخصی وجود نداره.

قضاوت با همه ی دوستان.ببینید حرف و رفتار کی اشتباهه!!!

من بابت لحنم از سایر دوستان معذرت میخوام اما واقعاً بهتر از این نمیشه

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فغان كاين لوليان شوخ شيرين كار شهر آشوب      چنان بردند صبر از دل كه تركان خوان يغما را

.

.

.

نصيجت گوش كن جاناكه از جان دوستتر دارند     جوانان سعادتمند پند پير دانا را

جای تذکر فقط کافی بود به این بنده خدا میگفتید مثلا فلان روز بعد.

نه اینکه اصل رو ول کنید و هی به قوانین بپردازید.

از ما گفتن بود.

شخصیت منفی تالار

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

فغان كاين لوليان شوخ شيرين كار شهر آشوب      چنان بردند صبر از دل كه تركان خوان يغما را

.

.

.

نصيجت گوش كن جاناكه از جان دوستتر دارند     جوانان سعادتمند پند پير دانا را

جای تذکر فقط کافی بود به این بنده خدا میگفتید مثلا فلان روز بعد.

نه اینکه اصل رو ول کنید و هی به قوانین بپردازید.

از ما گفتن بود.

شخصیت منفی تالار

ببینید گهگاهی دسترسی به بعضی از منابع نیست و نمی شه زمانی تعیین کرد. و حرف مدیر ارشد دقیقا حرف بنده هست. این قالب هم من دادم دست یکی از دوستان تا سریع تا چند روز آینده بگذاره. دقیقا به خاطر همین بود که لفظ بزودی رو به کار بردم چون معلوم نبود تا کی در سایت قرار می گیره.

با توجه به انحراف از موضوع ، موضوع قفل می گردد.

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...