رفتن به مطلب

دانلود || Show Forums Moderators

ارسال‌های توصیه شده

من با استفاده از توضیحات آقای نامنی و alisky تونستم مشکلم حل کنم. چون این دو دوست توضیحاتشون در دو جای مختلف هست امکان دارد افراد مبتدی دچار مشکل شوند  و من در اینجا میگم باید چکار کنید که در هر قالبی این مد کار کند:

1. اول مد دانلود کنید ، برای دریافت فایل اینجا را کلیک کنید

2. فایل hook.xml را با برنامه Notepad++ باز کنید (پیشنهاد میکنم از این برنامه برای ویرایش استفاده کنید)

3. کد زیر را پیدا :

<p class='desc __forum_desc ipsType_small'>{$forum_data['description']}</p>

و سپس کد زیر را جایگزین آن کنید: توجه کنید در دو یا سه جا کد بالا موجو هست که باید هر دو یا سه مورد جایگزین کد زیر شود...

<span class='forum_desc_pos'><span class='forum_desc_con'><span class='forum_description'>{$forum_data['description']}</span></span></span>

4. سپس مد را نصب کنید

5. از قسمت تمپلت قالب Board Index  بیت boardIndexTemplate  باز کنید و کد زیر را پیدا کنید:

<a href="{parse url="showforum={$__data[0]}" seotitle="{$__data[2]}" template="showforum" base="public"}" title='{parse expression="IPSText::striptags( IPSText::htmlspecialchars($__data[1]) )"}'>{$__data[1]}</a>
																</li>
															</foreach>
														</ol>
													</if>

بعد از </if> کد زیر را اضاف کنید :

<span class='forum_desc_pos'><span class='forum_desc_con'><span class='forum_description'>{$forum_data['description']}</span></span></span>

حالا مد فعال کنید و خواهید دید که نام مدیران هر انجمن به زیر تاپیک ها ظاهر شده است. برای نمونه انجمن خودم...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 ماه بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...