رفتن به مطلب

ساخت آی دی یاهو بدون محدودیت

سحر شیرازی

ارسال‌های توصیه شده

این راه منبع نمیخواست من خودم کار کردم یعنی توی گوگل سرچ کردم به انگلیسی که یه سایت پیدا بشه که بشه اسمس دریافت کنه همین سایتی که شما دادید رو پیدا کردم و باش کار کردم

داداش امیرم در ضمن در مورد هک ای دی ها بگم هر رفتی برگشتی داره من ای دیم ده دفعه دی اکتیو شد باز فعالش کردم

ولی شنیدم ای دی های مستر([email protected]) امنیتشون خیلی بیشتره که اگه اشتباه نکنم شنیدم باید بخری ای دی هاشون رو.

کافیه ایرانی ها یک ماه یاهوو رو تحریم کنن تا بفهمن چه ضرری بهشون میخوره

تو شهره بهارستان اصفهان گوگل تحریم شد و خسارت براورد شده رو هم حتی حساب کردن  بخدا این یاهوو نصفش دسته ایرانی هاس کافیه یک ماه تحریمش کنن تا بفهمن چی به چیه

ابجی سحر در مورد آموزش ممنون از تو پروفایل نمیدونستم باید پاک بشه :hi: :hi:

ویرایش شده توسط ordbook
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه روش خیلی ساده تری هست با مرورگر فایرفاکس برید ساخت اکانت از اونجا کلیک راست کنید و گزینه ویو سورس رو بزنید کد ایران رو پیدا میکنید بهمین راحتی هیچی هم نمیخواد

لینک ارسال

به نظر من whatsapp بهتره، الان توی تهران حتی کسانی که صاحب شرکت و تشکیلات هستند از این استفاده می کنند.

سلام

من این سایت رو دیدم این برنامه واسه مبایل هست واسه PC windows چیزی نداره

وواسه ویندوز اگه برنامهای هست ممنون میشم معرفی کنید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...