رفتن به مطلب

ساخت آی دی یاهو بدون محدودیت

سحر شیرازی

ارسال‌های توصیه شده

ممنون سحر خانم بابت آموزش

ولی نیاز هست که یه مطلبی رو بگم، اینکه همه میگن که یاهو اسم ایران رو از لیست حذف کرده کاملا اشتباه هست، چون اصلا توی لیست نبود که بخواد حذف بشه، و اینکه روزی که یاهو این قسمت رو برای تست آماده کرد من خواستم امتحان کنم و دیدم اسم ایران نیست تا اینکه به اینجا رسید.

مساله بعدی اینه که کلا من ساخت آیدی برای ایرانیا رو صلاح نمی دونم، چون توی یاهو تا میخوای به کسی چیزی بگی میگه صبر کن الان هک می کنم، والا تا الان هزار نفر خواستن منو هک کنن ولی منم با همون آیدی 10 سال پیش هنوز که هنوزه هستم، و وقتی هم که چند بار اکانت 2 - 3 نفر رو به یاهو معرفی کردم و مسدود کردن طرف اومده میگه ساخت اکانت که کاری نداره بازم من اینجام.

برای همین من خیلی هم خوشحال هستم که اسم ایران توی لیست نیست.

و حالا ساخت غیر قانونی ساخت اکانت رو به همه یاد بدین، والا چی بگم. (افسوس)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

آقا امیر اگه یادتون باشه چند وقت پیش هم که بحث عدم ساخت آی دی برای ایران توی انجمن پیش اومد منم گفتم،یاهو بنده خدا تقصیر نداره این کارو کرده،دیده بی رویه منابعش داره استفاده میشه..... :mocking:

این وسط تر و خشک با هم سوختن  :DD:

حالا این روش برای اونایی که خدایی به آی دی نیاز دارن هست دیگه استفاده بی رویه اش رو گردن من نذارن یه وقت ها  :i_am_so_happy:  :DD:

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

فقط یه نکته هم اضافه کنم :

بعد ساخت آی دی،شماره ی همراه وارد شده رو از پروفایلتون حذف کنید.

لینک ارسال

با سلام 

حالا یه نکته ای میمونه.

الان تو اینترنت بخوای تکون بخوری باید مسنجر داشته باشی با طرف مقابل(از کاربر بگیر تا مشتری و رفیق و طراح و...)صحبت کنی و کارت رو راه بندازی

پس یه راه ارتباطی لایو لازمه.

یه مدت گوگل تاک خوب داشت میومد بالا که به دلائلی(سادگی زیاد و بسته شدن پورتش و...)دوباره کشیده پایین.

الان من خودم چند وقته دنبال یه مسنجری هستم که خودش اکانت داشته باشه(جای دیگه ساین آپ کنی و تو مسنجر وارد بشی)و بعدش بتونی توش آی دی یاهو هم اد کنی و چت کنی...

چون اکثر قریب به اتفاق نیاز تو نت با ای دی یاهو حل میشه...

اگه همچین مسنجری باشه دیگه من بی خیال اکانت یاهو میشم...

کسی سراغ داره؟؟

ویرایش شده توسط zey
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

الان من خودم چند وقته دنبال یه مسنجری هستم که خودش اکانت داشته باشه(جای دیگه ساین آپ کنی و تو مسنجر وارد بشی)و بعدش بتونی توش آی دی یاهو هم اد کنی و چت کنی...

کسی سراغ داره؟؟

پیغامی که آقا سعید داخل چت انجمن برای همین سوال من،لطف کردن و ارسال کردن :

for pc: trillian - pidgin - digsby for android : ebuddy - +IM

لینک ارسال

من سوالم رو دقیق تر بپرسم.

الان مثلا من با پیدگین زیاد کار کردم.

اصلا تو لینوکس که پیدگین بهترینه

ولی تو پیدگین مثلا باید یه آی دی یاهو داشته باشی و بزنی و بعد کانتکتها و... رو میاره....

من سوالم اینه که مسنجری باشه که بدون نیاز به افتتاح حساب در یاهو بتونی با ای دیهاش چت کنی...

نیمباز قبلا اینجوری بود که الان دیگه از یاهو پشتیبانی نمیکنه...

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اکثر این مسنجر ها باید یه اکانت توشون بسازی و لاگین کنی بعدش میتونی اکانت های سایت ها ی دیگه رو اد کنی.نمونش همین نیمبار. nimbuzz و باقی ....

اونم اکانت نیمباز داشت هباشه حله یا مثلا OOVoO  و خیلی های دیگه

لینک ارسال

به نظر من whatsapp بهتره، الان توی تهران حتی کسانی که صاحب شرکت و تشکیلات هستند از این استفاده می کنند.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...