رفتن به مطلب

دانلود || Offline Pages by Tom Christian

amirbassir

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

نه عزیز من.شما ونو تو روت قرار بده و اکسترکت کن.تشابه اسمی که حذف نمیکنه!فقط محتویاتش به اون افزوده میشه.فایل هایی که از قبل قرر دارند اصلا حذف نمیشن فقط فایل های جدید تو مسیر مربوطه شون اضافه میشن.

برات توضیح بدم!: برنامه ای مثل ip download رو که نصب کردی؟ خوب اگه اینو دانلود کنی و ازینجا اکسترکت کنی میبینی یکی از پوسه هایی که باید اپلود بشه تو انجمنتون هست admin! که خوب خود انجمن هم دیفالت یه پوسه ی admin داره! وقتی اینو اپلود میکنی و اکسترکت میکنی اون پوشه ی admin دیفالت که حذف نمیشه!!! فقط محتویات ip download بهش اضافه میشه

-----------

یه مثال دیگه:

یه پوشه داریم به اسم public تو یکی از درایو هامون مثلا درایو c.که داخلش یه پوشه ی دیگه هست به اسم style_images که در این پوشه هم یه فایل هست به نام test.php 

حالا ما یه فایل فشرده داریم که  بدین صورت هست: بعد اکسترکت یه پوشه داریم به اسم public که داخلش یه پوشه ی دیگست به اسم style_images که در این پوشه یه فایل هست به اسم test2.php

به نظر میرسه تقریبا با اونی که بالا گفتم شبیه همه مسیرش و پوشه ها ولی فقط تو فایل اخر فرق دارن.

حالا شما این فایل فشرده رو تو دراو c اگه اکسترکت کنی:

اون پوشه و فایل اصلی که حذف نمیشه!چون پوشه ها هم نام هستن! بلکه چون مسیرشون یکیه و فایل اخری تفاوت داره به نوعی فایل اخریه انگار به اون اضافه میشه.چیزی حذف نمیشه.

بعد اکسترکت حالا ما بدین صورت داریم در درایو c:

یه پوشه داریم به نام public که درونش یه پوشه داریم به نام style_images که حالا در درون این پوشه دوتا فایل داریم:

یکی test.php و یکی دیگم test2.php

بدین دلیل با path کامل فایل رو بهتون میدند که فقط فایل رو اپلود کنید تو روت انجمن و اکسترکت کنید تا اتومات به مسیر مربوطه منتقل بشه و نیاز به افزودن دستیشون نباشه.

--------------------------------------

شما حتی میتونید ببینید اون فایل ها یا عکس ها تو چه مسیری قرار دارند و به طور دستی اون پوشه رو بسازید و فایل ها رو توش منتقل کنید!

یعنی الان طبق این توضیح باز متوجه نشده باشید من کلمو باید بکوبم به دیوار  :DD:

توضیح نصب این هوک خود سازندش داده.طبق همون عمل کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا کمک :دی

من تو لوکال تست کردم جواب داد عکس مورد نظرمو هم عوض کردم بازم جواب داد

حالا تو خود سایت بردم تو مرورگری که تو پنل بودم تست کرم اوکی بود ولی یه مرورگر دیگه ارور داشت

گفتم دوستام تست کنن اونام گفتن ارور داده

اینم ارورش

Fatal error: Call to a member function tctc91_customOfflinePage() on a non-object in /home/diiyir/public_html/hooks/tcCustomOfflinePage_84e28834b411dc43ee6f43c6d7256548.php on line 33

مشکل به نظرتون چیه؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

نسخه جدید رو آپلود کردم. تست کنید.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام با 3تا مرورگر chrome , mozila , explorer  تست شد مشکلی نداشت!!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...