رفتن به مطلب

چند درخواست و چند نکته

wolf1320

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام خدمت مدیر محترم

سریع و صریح چندتا تقاضا از شما دارم:

البته این تقاضاها در خصوص ورژن جدید IPB یعنی ورژن 3.4.5 هست:

* لطفا قالب فعلی انجمن خودتونو برای استفاده ما بذارید.

* تاریخ شمسی سازگار با این ورژن.

* بخش دریافت یا همون IPB Download که خودتون دارید استفاده میکنید هم برای ما قرار بدید.

* چت باکسی که الان روی انجمن فعاله هم مورد نیاز ما هستش. :D

شاید الان در جواب من بگید که چیز دیگه ای نیاز نداری !؟ @-)

و اما نکته:

اگر محبت کنید و کلا ورژن های قدیمی و قالبها و اضافات و متعلقات و ... را حذف کنید انجمنمون بهتر و کاراتر میشه و برای کاربرای تازه وارد زیباتر و آسونتر به نظر میاد. شما که استاد ما هستید، اما نیازی به ورژن های قبلی و قدیمی نیست و فقط باعث گمراهی میشه. مخصوصا در بخش محصولات و مدها خیلی بهم ریختگی دیده میشه.

البته این در حد یک نظر بود و قصد فضولی در کار شما رو نداشتم. چون بهرحال این انجمن رو مال خودمون میدونیم. :x

ویرایش شده توسط wolf1320
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام خدمت مدیر محترم

سریع و صریح چندتا تقاضا از شما دارم:

البته این تقاضاها در خصوص ورژن جدید IPB یعنی ورژن 3.4.5 هست:

* لطفا قالب فعلی انجمن خودتونو برای استفاده ما بذارید.

* تاریخ شمسی سازگار با این ورژن.

* بخش دریافت یا همون IPB Download که خودتون دارید استفاده میکنید هم برای ما قرار بدید.

* چت باکسی که الان روی انجمن فعاله هم مورد نیاز ما هستش. :D

شاید الان در جواب من بگید که چیز دیگه ای نیاز نداری !؟ @-)

و اما نکته:

اگر محبت کنید و کلا ورژن های قدیمی و قالبها و اضافات و متعلقات و ... را حذف کنید انجمنمون بهتر و کاراتر میشه و برای کاربرای تازه وارد زیباتر و آسونتر به نظر میاد. شما که استاد ما هستید، اما نیازی به ورژن های قبلی و قدیمی نیست و فقط باعث گمراهی میشه. مخصوصا در بخش محصولات و مدها خیلی بهم ریختگی دیده میشه.

البته این در حد یک نظر بود و قصد فضولی در کار شما رو نداشتم. چون بهرحال این انجمن رو مال خودمون میدونیم. :x

در مورد سوالات شما عرض کنم که همه اون چیزائی که نیاز دارید به غیر از قالب انجمن اگه بگردین پیدا می کنید، کافیه در بالای صفحه قسمت جستجو بنویسید تا نتیجه رو ببینید.

در مورد حذف ورژن های قدیمی هم باید بگم که اینجا پشتیبانی IPB هست و نمیشه مطالب رو حذف کرد.

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

همونطور که آقا امیر فرمودن همه ی فایل ها غیر از قالب قابل دریافت هست برای همه ی کاربران. فقط در مورد شمسی ساز باید بگم کاربران عادی برای دریافت این فایل باید در بخش مربوطه تقاضای ارتقا رتبه بدن و طبق راهنمای این بخش اقدام کنند تا به کاربر رسمی ارتقا درجه پیدا کنن و بتونن شمسی ساز و دیگر فایل های اختصاصی رو دریافت کنند.

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

در مورد قالب باید هم بگم خیلی مشکل کدنویسی داره ، وگرنه سریع برای دانلود میگذاشتیم.

• پسند 2
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...