رفتن به مطلب

نظر سنجی 2013 در مورد بهترین انجمن ساز

amirbassir

ارسال‌های توصیه شده

فکر میکنم از نظر رایگان بودنش مای بی بی اول میشه چون کاربرای زیادی رو داره اما از نظر انجمن ساز های تجاری آی پی بی حرف اول رو میزنه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببینید من که فقط با این انجمن ساز کار کردم ولی تا اونجایی که میدونم هیچ کجای دنیا واقعا مجانی وقت نمیزارن و پشتیبانی نمیکنند، وحید واقعا یک حرفه ای هست و هر وقت که در انجمن باشه در کمترین زمان بهترین پاسخ رو میده (این رو بدون تعارف و مبالغه میگم)من فکر نمیکنم کسی منکر تلاش ها باشه ولی باید پذیرفت که انتظارات حرفه ای قطعا مجانی براورده نخواهند شد چون خودمون میگیم (حرفه ای)

من که هر وقت بتونم کمک میکنم امیدوارم بچه های اینجا و همه ی جوون های خوب این سرزمین پیروز و کامیاب باشند

لینک ارسال

اگر جناب نامنی سیستم DOnate راه اندازی کنن فکر میکنم برای در آمد زایی و پرداخت هزینه های سایت راه حل مناسبی باشه ، حد المکان کسانی که نیازمند این سیستم هستند کمک میکنند که فکر نکنم کمتر از 100 نفر باشن

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

من الان کاملا گیچ شدم چیکار کنم

خواهشمندم بهم کمک کنید

ویبولتین خیلی خوب بود اما تنها مشکلی که داشت حجم دیتابیست اون خیلی بالا بود (البته موقعه گرفتن بک آپ)

مدیران و کاربران عزیز در مورد IP.B  آیا حجم دیابیست این انجمن ساز هم مثل ویبولتین بالا هستش؟؟

ویرایش شده توسط ABOLFAZLE
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

بله.بالا هست ولی از ویبولتین کمتره.البته طبق صحبت های اقای bfarber یکی از کارکنان شرکت IPS که ایشون نظرش اینه اگر پارامتر ها و شرایط برای هردو سیستم یکسان باشه تقریبا شبیه هم هستند البته اگر مشکلی وجود نداشته باشه ولی مثلا  ای پی بورد آواتار ها رو به جای دیتابیس رو ی دیسک ذخیره میکنه.

الان اینجا حجم دیتابیسش  حدود 180 مگ هست.البته شما باید با پسوند zip خروجی بگیرید که چون پسوند sql اصلا فشرده نیست و همین 180 مگ با پسوند zip فشرده بشه میشه 25 مگ!

لینک ارسال

بله.بالا هست ولی از ویبولتین کمتره.البته طبق صحبت های اقای bfarber یکی از کارکنان شرکت IPS که ایشون نظرش اینه اگر پارامتر ها و شرایط برای هردو سیستم یکسان باشه تقریبا شبیه هم هستند البته اگر مشکلی وجود نداشته باشه ولی مثلا  ای پی بورد آواتار ها رو به جای دیتابیس رو ی دیسک ذخیره میکنه.

الان اینجا حجم دیتابیسش  حدود 180 مگ هست.البته شما باید با پسوند zip خروجی بگیرید که چون پسوند sql اصلا فشرده نیست و همین 180 مگ با پسوند zip فشرده بشه میشه 25 مگ!

آقا سعید حرفی باقی نذاشت ، مرسی

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...