رفتن به مطلب

نظر سنجی 2013 در مورد بهترین انجمن ساز

amirbassir

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان

دوباره نظرسنجی در مورد بهترین انجمن ساز دنیا شروع شده و فعلا IP.Board در مکان دوم و بالاتر از vBulletin قرار داره، لطفا در این نظر سنجی شرکت کرده و نظر خودتون رو اعلام کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من که رای دادم به IPB

جالب این هست که MYBB بالاتر از همه جای داره :))

دوست عزیز مای بی بی واقعا یک انجمنساز عالی و فوقل العادست..هم امنیت داره..هم کاملا انعطاف پذیره..و پلاگنهای کاربردی زیادی داره تو این چند سال تو انجمنسازهای رایگان ..حرف اول زده..و واقعا حقش هست...

ولی قضیه انجمنسازهای تجاری(پولی) فرق میکنه......فقط من موندم این انجمنساز Burning Board چیه که این سالها اول بوده تو انجمنسازهای تجاری..تو ایران فعلا نیومده.

لینک ارسال

دوست عزیز مای بی بی واقعا یک انجمنساز عالی و فوقل العادست..هم امنیت داره..هم کاملا انعطاف پذیره..و پلاگنهای کاربردی زیادی داره تو این چند سال تو انجمنسازهای رایگان ..حرف اول زده..و واقعا حقش هست...

ولی قضیه انجمنسازهای تجاری(پولی) فرق میکنه......فقط من موندم این انجمنساز Burning Board چیه که این سالها اول بوده تو انجمنسازهای تجاری..تو ایران فعلا نیومده.

من با شما موافقم ولی اگه دور از انصاف نباشه ، VB هم از لحاظ سورس قوی و هم سایت پشتیبانیش به نظرم خیلی قوی تر از کلیه انجمن ساز هاست.

هنوزم من یه دودلی دارم که این انجمن ساز رو به طور دائم نصب کنم چون واقعا پشتیبانی این انجمن ساز ضعیفتر از بقیه هست ( البته باعث ناراحتی بقیه دوستان نشه چون نظر شخصیه )

لینک ارسال

البته مای بی بی اول هست ولی تو انجمن سازهای رایگان، و در مورد IP.B مطلبی هست که باید بگم، البته قبلا هم گفتم چون امکاناتی که داره هیچ انجمن سازی نداره، من همه انجمن سازها رو نصب کردم، بخاطر اینکه تالار گفتمان من در مورد پلاگین و اسکریپت هست و خودم هم از IP.B استفاده می کنم و چون در مورد همشون مجبورم پلاگین و اسکریپت قرار بدم واسه همشون یه سابدامین باز کردم و نصب کردم، تنها یک سوال دارم از اونائی که از انجمن سازهای دیگه تعریف می کنند:

کدام انجمن سازی تا امروز افزونه هاشو طوری طراحی کرده که هر کدومشون یه اسکریپت قدرتمند به حساب میاد؟ مثلا IP.Download که یکی از قدرتمندترین دانلود سنتر ها برای یک انجمن ساز است خودش یه نوع سایت جداگانه به حساب میاد و یا بقیه موارد که اگه بخواهیم یک کوتاه کننده لینک داشته باشیم مجبوریم اسکریپت اونو تهیه کنیم و یه سایت دیگه راه بندازیم ولی IP.B اینو هم برای شما مهیا کرده و کافیه افزونه اینو تهیه کنید و نصب کنید. من هر چی بگم بازم کمه که فکر کنم نیاز به گفتن نیست.

لینک ارسال

من با شما موافقم ولی اگه دور از انصاف نباشه ، VB هم از لحاظ سورس قوی و هم سایت پشتیبانیش به نظرم خیلی قوی تر از کلیه انجمن ساز هاست.

هنوزم من یه دودلی دارم که این انجمن ساز رو به طور دائم نصب کنم چون واقعا پشتیبانی این انجمن ساز ضعیفتر از بقیه هست ( البته باعث ناراحتی بقیه دوستان نشه چون نظر شخصیه )

از انجمنهای رایگان بگذریم.

بین وی بی و ای پی بی ...

من خودم انجمن وی بی داشتم حدود چند ماه تا رتبه 7000 کشوری اوردمش بالا ..ولی هک شدم..و چند بار ....این شد از وی بی زده شدم...وی بی پشتوانه فنی بسیار بزرگی داره و این شکی نیست کمتر از چند دقیقه یک فروم نابود شدرو برات با راهنمایی درست میکنند..هکهای زیادی داره و میشه گفت هکینیست مکه نداشته باشه...ولی چند عیب بزرگ داره...یکی امنیت پائین نسخه نال شده...دوما هسته سنگین و ..اینکه قویترین انجمنهای ویبی باز از کمیت سرعت رنج میبرند...سوما حساسیت بالای خود انجمنساز با یک تنظیم اشتباه کلا بهم میریزه....البت اینم باید گفت که جا افتادست و شناخته شدذه...

ولی ای پی بی ..من از لحاظ سرعت و و تنظیمات خیلی راضیم..و اینکه تقریبا هوکها و مدهای کاملی داره برای راه اندازی کامل..و اینکه از لحاظ امنیت نصبت به وی بی ..فقط یکم بتونی نوع تنظیماتشو خودت یاد بگیری کامل شده و راحتی ...ولو نصب هوکها و قالبها هم راحت و بیدردسره..

لینک ارسال

منم روی سایتم IPB دارم ولی قبول کنید ضعف پشتیبانی و عدم وجود اسکریپتهای جدید در انجمن باعث کم رونق شدنش در ایران شده.

به هر حال انتقاد کردن باعث رشد میشه نه جبهه گیری

با این حال ممنون

لینک ارسال

اینو قبول دارم..ضعف پشتیبانی زیادی داره..و خود پشتیبانی قوی باعث رشد یک انجمنساز میشه ..

لینک ارسال

البته من خودم Woltlab Burning Board رو هم دارم و یکی از بزرگترین سایت های خارجی من نصب کردم و واقعا خیلی قدرتمند هست و با اینکه پولی هست ولی 90% از پلاگین هاش رایگان هست و میتونی از خود شرکت دانلود کنی حتی بدون ثبت نام. و شرکت از شما سوال هم نمیکنه که باید ثبت نام کنید و یا چون خرید نکردین حق دانلود ندارید. ولی باز هم امکاناتش نسبت به IP.B کمه. و دوستانی که میگن پلاگین های جدید رو تو این سایت نمیزارن باید بگم که کاملترین سایتی که اکثر پلاگین های پولی رو داره همین سایت IPBfarsi هست. واقعا خیلی ناراحت کننده هست که پلاگین های پولی رو هم بصورت رایگان دانلود می کنید و باز میگین که کمه، باور کنید خودم پلاگین های پولی رو که اینجا برای دانلود گذاشتم از سایت هائی تهیه می کنم که برای کاربران ویژه قرار دادن ولی سعی کردم با مدیر سایت دوستی برقرار کنم و با هزار مصیبت یه پلاگین پولی رو ازش تهیه می کنم و برای دانلود اینجا قرار میدم. البته من که کاری نکردم ولی دوستانی که اینجا زحمت می کشند حیفه بجای تشکر این حرفا رو بزنیم.

جا داره من اینجا از آقا وحید تشکر کنم و همچنین از تمام مدیران و سرپرست ها، تیم های دانلود، ترجمه و پاسخگوئی که واقعا زحمت می کشند از همشون اینجا تشکر می کنم.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

متاسفانه اعضای فعال تیم ما کم هست.البته همه چی اینجا رایگانه و درامدی هم نداره.بروبچه های اینجا که نمیتونن وقتشون همینجوری فیکس 24 ساعت برای حل مشکلاتتون بذارند.

ازین لحاظ گله نداشته باشید.متاسفانه الان وضعیتمون تو زندگی جوری شده برا همه چیز دغدغه داریم و مشکلات برامون ریخته.با وضعیت سالهای قبل اصلا قابل مقایسه نیست.ضعف و قبول دارم ولی همینقدر رو هم برید شکر کنید بچه براتون وقت میذارن و دونسته هاشونو با شما به اشتراک میذارن و مشکلاتتون رو رفع میکنن.بیشتر شماهام ماشالله لطف میکنید قوانین رو عایت میکنید.

اگر افراد دیگه ای هستند میتونند این کار رو انجام بدند بسم الله

همون بروبچه های تو وی بی ایران قبلا بارها و بارها میخواستد پشتیبانی بزنن ولی دیدند بچه بازی نیست هرکی از راه رسید بخواد فروم پشتیبانی راه بندازه

وحید و سینا و مرتضی و سجاد و ... اونقدر مسائل و کاراشون زیاده کمتر وقت میکنن بیان وگرنه اینجا تو پشتیبانی در صورت وجودشون چیزی کم نداره.

مسلما اون کار بر این ارجحیت داره.

در ضمن 90 درصد مشکلات و سوالات شما واقعا تکراریه فقط یکی باید بیاد هر دفعه بهتون بگه.نمونشو میتونید در تاپیک های ماه های اخیر مشاهده کنید.

همچنین در مورد هوک و ماژول های ای پی بی خیلی بی انصافی میکنید.همونطور که اقا امیر گفتند نیازهاتون رو رفع میکنه.نمیدونم چه چیز عجیب غریبی میخواید!درسته ویبولتین ازین لحاظ جامعتره ولی اینم چیزی کم نداره.

شما کجا میخوای برای سایر انجمن سازها برنامه های خفنی که IPB اره و کمپلت! در ارتباط با خود انجمن هستند پیدا کنید؟ مثل همین دانلود و ...

اگر هم داشته باشند که اصلا در حد این نمی شن.

به هر حال بروبچه ها باشند که مشکلی نیست ولی خوب نیستند با ضعف رو برو میشه اینجا.ایشالاوقتی بشه دغدغه ها کمتر باشه بشه زیاد اومد اینجا.

IPB به کنار - خود من زنفورو رو خیلی برتر از ویبولتین میدونم.

اینقدر فروم های ایرانی با ویبولاتین و همه هم کپی همه و دست زیاد شده ادم اصلا دلش نمیخواد سر به فروم هاشون بزنه.کلاس کارش اومده پایین

مای بی بی هم من یه مدت استفاده میکردم.سیستم خیلی خوبیه.انعطاف پذیره.اپن سورس هم هست و طرفدار زیاد داره.

انتقاد های صحیح و بدون غرض و با تفکر و تاملتون رو هم میذاریم رو سر خودمون.

در کل برای بروبچه های پشتیبانی سایر انجمن سازها ارزوی موفقیت دارم.

دیگه اینا حرف های توی دلم بود نمیتونستم نگم.موفق باشید.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...