رفتن به مطلب

دانلود || (ZoZ) My Topics in user info panel

amirbassir

ارسال‌های توصیه شده

(ZoZ) My Topics in user info panel

با نصب این هوک بخشی در زیر مشخصات کاربران در انجمن ها ایجاد خواهد شد که تایپیک های آنها را نشان خواهد داد و شما می توانید تعداد تایپیک ها و تنظیمات دیگر این هوک را مشخص نمائید.

• پسند 3
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من این هوک رو نصب کردم ولی بعد از نصبش تمام تاپیکها وقتی باز میشن تو بخشی قرار میگیرن که اصلا اونجا ارسال نشدن

مثلا : تاپیک تو بخش 3.3 ارسال شده ولی وقتی این هوک نصب میشه و همون تاپیک رو دوباره باز میکنی تو یه بخش دیگه نمایش داده میشه

لینک ارسال

من متوجه نشدم، یعنی آدرس دهی این هوک اشتباه است؟ و تایپیک ها مربوط به شخص ارسال کننده نیست؟

لینک ارسال

نه فقط مشکلش اینه که بعد از فعال شدن هوک تمام تاپیکها تو یه بخش نمایش داده میشن (تاپیکها انتقال داده نمیشن فقط وقتی تاپیک رو باز میکنی آدرس بالای تاپیک عوض میشه)

لینک ارسال

من خودم اینو نصب کردم و بدون مشکل آخرین پست های منو نشون میده و وقتی هم کلیک می کنم به اون پست انتقال پیدا می کنه.

1368889984441.png

• پسند 1
لینک ارسال

منظورم اون نیست

الان مشکلش برطرف شد ... نمیدونم چرا قبلش اونطوری میشد

• پسند 1
لینک ارسال

ولی شما باعث شدید من خودم نصب کردم و نمیدونستم این همه جالبه، دستتون درد نکنه :D

• پسند 2
لینک ارسال

• 3 سال بعد...

کسی میتونه چک کنه ببینه این هوگ اپدیت شده یا خیر ؟ این نسخه باگ داره , وقتی گروه ادمین رو انتخاب میکنید برای همه گروه ها گزینه تاپیک هارو نشون میده , وقتی انتخاب نکنید برای هیچ گروهی نشون نمیده

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 2 ساعت قبل، Amir_HosseinM گفته است :

کسی میتونه چک کنه ببینه این هوگ اپدیت شده یا خیر ؟ این نسخه باگ داره , وقتی گروه ادمین رو انتخاب میکنید برای همه گروه ها گزینه تاپیک هارو نشون میده , وقتی انتخاب نکنید برای هیچ گروهی نشون نمیده

نسخه جدیدی ارایه نشده :

https://invisionpower.com/files/file/6112-zoz-my-topics-in-user-info-panel/

• پسند 2
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...