رفتن به مطلب

دانلود || Enhanced Gallery Images in Board Index

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

attachicon.gifgall1.png

همونطور که در عکس معلومه، قسمت آخرین عکس ها اسکرول خورده .. در صورتی که در شاتی که از این مد گذاشته شده، این گونه نیست

همانطور که دوستمون اشاره کردن شما از امکانات خود گالری استفاده می کنید و از این مد استفاده نکردید ، خود این مد این امکان داره که تعداد تصاویر قابل نمایش را از تنظیمات مد تنظیم کرد..

برای اون هوکی که همراه مد گالری نصب میشه و شما هم دارید از همون استفاده می کنید باید کدها تغییر کند که در این قسمت قرار داره تمپلت (Gallery) Global  بیت hookRecentGalleryImages

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من اون مد رو نصب کردم .. اما تغییری در انجمن مشاهده نکردم .. از این تمپلتی که فرمودین، کجاشو باید تغییر بدم که تعداد عکس ها تغییر کنه؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

من اون مد رو نصب کردم .. اما تغییری در انجمن مشاهده نکردم .. از این تمپلتی که فرمودین، کجاشو باید تغییر بدم که تعداد عکس ها تغییر کنه؟

اگر درست نصب کردید و تنظیماتش هم انجام داده باشید بدون مشکل کار می کند......

باید کد این قسمت (حلقه داخل کد) تغییر کند ولی من دقیق نمیدونم چطوری!

<div id='appGallLatestHook' class='ipsBox table_wrap'>
		<ul class='ipsList_inline ipsList_nowrap'>
			<foreach loop="gallery_images_hook:$rows as $r">
				<li>{$r['thumb']}</li>
			</foreach>
		</ul>
	</div>
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

همونطور که دوستان فرمودند شما هوکی که در این تاپیک معرفی شده رو با هوک دیفالت خود برنامه ی گالری رو اشتباه گرفتید.اون هوک خودش تنظیمات داره که در صفحه ی دانلودش توضیح داده.

-----------------------------

برای تنظیم تعداد تصاویر نمایش داده شده در هوک نمایش تصاویر در ایندکس - > برنامه ی گالری :

به این ادرس رجوع و فایل hook.php رو باز کنید.سپس کدی که در قسمت اخر دادم رو پیدا و مقدار رو به عدد مورد نظر تغییر بدید که الان عدد 20 هست:

\admin\applications_addon\IPS\gallery\sources\classes
//-----------------------------------------
		// Fetch the most recent 20 images
		//-----------------------------------------

if ( $this->memberData['g_gallery_use'] && IPSLib::appIsInstalled('gallery') )
		{
			$recents = $this->registry->gallery->helper('image')->fetchImages( $this->memberData['member_id'], array( 'limit' => 20, 'sortKey' => 'date', 'sortOrder' => 'desc', 'unixCutOff' => GALLERY_A_YEAR_AGO, 'thumbClass' => 'galattach', 'link-thumbClass' => 'galimageview' ) );
		}

موفق باشید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...