رفتن به مطلب

Driver Error در انجمن

amir68

ارسال‌های توصیه شده

سلام

ما هم با این مشکل روبرو هستیم و الان یکی دو ماهه نتونستم رفعش کنم با ریستور بکاپ و نصب دوباره جدول مربوطه هم درست نشد.

البته با تغییر کد زیر مشکل حل میشه ولی کش زبان از کار میفته.

$this->cache->setCache( 'lang_data', $langs, array( 'array' => 1 ) );

تغییر از 1 به 0

Error: 1366 - Incorrect string value: '\xD9\x81\xD8\xA7\xD8\xB1...' for column 'cs_value' at row 1

IP Address: - /forums/admin/

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mySQL query error: INSERT INTO ipb_cache_store (`cs_array`,`cs_key`,`cs_value`,`cs_updated`,`cs_rebuild`) VALUES(1,'lang_data','a:2:{i:0;a:6:{s:7:\"lang_id\";s:1:\"1\";s:10:\"lang_short\";s:5:\"en_US\";s:10:\"lang_title\";s:13:\"English (USA)\";s:12:\"lang_default\";s:1:\"0\";s:10:\"lang_isrtl\";s:1:\"0\";s:14:\"lang_protected\";s:1:\"1\";}i:1;a:6:{s:7:\"lang_id\";s:1:\"3\";s:10:\"lang_short\";s:5:\"fa-IR\";s:10:\"lang_title\";s:10:\"Ùارسی\";s:12:\"lang_default\";s:1:\"1\";s:10:\"lang_isrtl\";s:1:\"1\";s:14:\"lang_protected\";s:1:\"0\";}}',1370362854,0) ON DUPLICATE KEY UPDATE cs_array=VALUES(cs_array),cs_key=VALUES(cs_key),cs_value=VALUES(cs_value),cs_updated=VALUES(cs_updated),cs_rebuild=VALUES(cs_rebuild)

.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.

| File | Function | Line No. |

|----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|

| admin/sources/base/ipsRegistry.php | [db_main_mysql].replace | 3112 |

'----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'

| admin/sources/base/ipsRegistry.php | [ips_CacheRegistry].cacheSet | 3293 |

'----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'

| admin/sources/classes/class_localization.php | [ips_CacheRegistry].setCache | 309 |

| admin/sources/classes/class_localization.php | [class_localization].rebuildLanguagesCache | 142 |

| admin/sources/base/ipsRegistry.php | [class_localization].__construct | 602 |

ویرایش شده توسط Saeid64
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 20
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

تو پنل ادمین هست.ازون منوی بالا بگردی پیدا میکنی.منم بعضی اوقات تو همین IPB farsi با این مشکل بر خورد میکنم.مشکل از هاستینگه

وقتی دیتابیس در حال نوشتن باشه و در همون حالت سرور ریست شه یا کرش کنه این ارورر روخ میده

اگر از هاست معتبر استفاده کنید اصولا هر هفته یک بار بک آپ میگیرند ... برای من پیش اومد که کل پوشه ها در هاست پاک شد تیکت زدم و گفتم کلا آخرین بک آپ رو ریستور کنند . بعد از ریستور متوجه شدم از دیتابی

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...