رفتن به مطلب

Driver Error در انجمن

amir68

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 20
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

تو پنل ادمین هست.ازون منوی بالا بگردی پیدا میکنی.منم بعضی اوقات تو همین IPB farsi با این مشکل بر خورد میکنم.مشکل از هاستینگه

وقتی دیتابیس در حال نوشتن باشه و در همون حالت سرور ریست شه یا کرش کنه این ارورر روخ میده

اگر از هاست معتبر استفاده کنید اصولا هر هفته یک بار بک آپ میگیرند ... برای من پیش اومد که کل پوشه ها در هاست پاک شد تیکت زدم و گفتم کلا آخرین بک آپ رو ریستور کنند . بعد از ریستور متوجه شدم از دیتابی

سلام

من بعد از پیام قبلی که ارسال کردم، هرچی اومدم اینجا، همون ارور رو تو این فروم هم میداد !!

هسته خود سایتم وردپرس هست، اما هیچ مشکلی در دیتابیسش ایجاد نشد. باید فکری اساسی برای این ارور بشه و راه حلی براش پیدا بشه. بکاپ گیری و این راه ها، فقط پاک کردن صورت سواله و راه حل اساسی نمیتونه باشه. ضمن این که بکاپ گیری به صورت دستی از داخل سیپنل اون هم هر روز کار وقت گیریه. اگر به صورت خودکار این کار قابل انجام بود، باز خیلی بهتر بود.

اون راه حل تعمیر دیتابیس هم از سیپنل، جواب نداد!

بنده بکاپ رو برگردوندم، اما به دنبال راه حلش باشید. یا علی

ویرایش شده توسط amir68
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من مشکل مشابه داشتم، دلیلش را هم آقا سجاد گفتن، بهرحال، برید پوشه cache و آخرین log را باز کنید، آخرش نوشته latest، تو log ببینید کدوم تیبل مشکل ایجاد کرده، بعد برید phpmyadmin و دیتابیس IPB و نهایتا اون تیبل را تیکش را بذارید و از زیر گزینه repair را بزنید مشکل حل میشه...

لینک ارسال

بنده همه جدول ها رو انتخاب و این کار رو کردم، مشکل حل نشد. تنها شانس داشتم که هاستم بکاپ گرفته بود، و اونو برگردوند برام. والا فاتحه کل اطلاعاتم خونده میشد!

اگر این یک مشکل لا ینحل و ناگزیر بود، پس چرا برای وردپرس پیش نمیاد؟

بکاپ گیری خودکار هم که نداره.

لینک ارسال

اگر از هاست معتبر استفاده کنید اصولا هر هفته یک بار بک آپ میگیرند ...

برای من پیش اومد که کل پوشه ها در هاست پاک شد تیکت زدم و گفتم کلا آخرین بک آپ رو ریستور کنند .

بعد از ریستور متوجه شدم از دیتابیس هم بک اپ داشتند و اون رو هم ریستور کردند !

• پسند 1
لینک ارسال

بحث اینه که این مشکل باید راه حلی براش پیدا بشه تا این مشکل خیلی به ندرت پیش بیاد

برای من دوباره پیش اومده اگه دوستان کمک کنند ممنون میشم

این فایل خطا

aql error log.txt

لینک ارسال

بحث اینه که این مشکل باید راه حلی براش پیدا بشه تا این مشکل خیلی به ندرت پیش بیاد

برای من دوباره پیش اومده اگه دوستان کمک کنند ممنون میشم

این فایل خطا

aql error log.txt

اکثر ارورها عدم توانایی در برقراری ارتباط با دیتابیس بوده، برای من به شخص هیچ وقت مشکلی به این صورت ظاهر نشده و اگر مشکلی بوده در خود دیتابیس بوده یعنی اتصال به دیتابیس همچوقت مشکلی نداشته، خود دیتابیس بواسطه کارایی که کردم مشکل دار شده بوده، بنظرم هاستت چندان تعریفی نداره... تا نظر اساتید چی باشه...

• پسند 1
لینک ارسال

الان که توو SEO Advice رفتم و Sitemap Generation Failed رو خواستم درست کنه، دیتابیسم خراب شده و همون خطا پیش اومده، از بکاب استفاده کردم ساختم دوباره رفتم توو SEO Advice و این گزینه ها رو فعال کردم :

.htaccess mod_rewrite FURLs disabled

Log all search engine visits

و دوباره دیتابیس خراب شده و تووی لاگ اینو دیدم :

aql error log.txt

حتی اگه از افزونه وردپرس هم بخوام نقشه سایت بسازم، دیتابیس انجمن می پره درحالیکه وردپرس هیچ مشکلی پیدا نمیکنه

ویرایش شده توسط هادی
لینک ارسال

اگر با خرابی هاست چنین مشکلی پیش میاد، پس چرا برای وردپرس پیش نمیاد؟

بکاپ گیری از هاست نمیتونه راه حل منطقی برای این مشکل باشه و باید این مشکل ریشه ای حل بشه.

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...