رفتن به مطلب

پلاگین وردپرسی جهت نمایش آخرین ارسال های انجمن ساز آی پی بی در وردپرس

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

با توسعه دهنده این پلاگین به صورت مستقیم از طریق سایت ijquery.ir می تونید تماس بگیرید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با توسعه دهنده این پلاگین به صورت مستقیم از طریق سایت ijquery.ir می تونید تماس بگیرید.

سلام مجدد اقای نامنی. من چندبار ایمیل زدم بهشون و چند بار هم از تو سایتشون براشون پیغام گذاشتم ولی ج ندادن !!!

شما خودتون نمیتونید راهنمایی کنید هیچ جوره ؟ اگر بشه درستش کرد خیلی ممنونتون میشم. :wink1:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام مجدد اقای نامنی. من چندبار ایمیل زدم بهشون و چند بار هم از تو سایتشون براشون پیغام گذاشتم ولی ج ندادن !!!

شما خودتون نمیتونید راهنمایی کنید هیچ جوره ؟ اگر بشه درستش کرد خیلی ممنونتون میشم. :wink1:

متاسفانه کلا باید خیلی تغییر کنه و به این آسونی نیست که با یک خط یا دو خط حل بشه .

لینک ارسال

متاسفانه کلا باید خیلی تغییر کنه و به این آسونی نیست که با یک خط یا دو خط حل بشه .

خب شما پیشنهادی ندارید که بشه این مشکلو رو نداشته باشیم و بشه مثلا از یه پلاگین دیگه استفاده کرد یا چیز دیگه ای ؟؟

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

سلام ...

خوشبختانه مشکل رو حل کردم.

یه سوال داشتم اقای نامنی، این افزونه برا خودش تگ <head> و <body> میسازه !!! یعنی وقتی سورس قالب رو که نگاه میکنی دو تا تگ هید و بادی وجود داره !!! این مشکل و نمیشه حل کرد ؟؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام ...

خوشبختانه مشکل رو حل کردم.

یه سوال داشتم اقای نامنی، این افزونه برا خودش تگ <head> و <body> میسازه !!! یعنی وقتی سورس قالب رو که نگاه میکنی دو تا تگ هید و بادی وجود داره !!! این مشکل و نمیشه حل کرد ؟؟

فایل ipblasttopics.php حاوی body هست که می تونید از این فایل اقدام کنید.

لینک ارسال

فایل ipblasttopics.php حاوی body هست که می تونید از این فایل اقدام کنید.

خب اقا وحید میشه بگید چه جور میتونم تو این فایل فایلهای <head> و <body> رو حذف کنم که به پلاگین اسیبی نرسه ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...