رفتن به مطلب

مد اختصاصی | درگاه بانک های ایرانی

EoM

ارسال‌های توصیه شده

اررور -2 به دلیل دیگست

به هر حال من حواصم نبود اشتباهی یکی از ورژن های قدیمی رو گذاشتم دوباره تست کنید لطفا

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 45
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • 1 ماه بعد...

سلام ، یک سوال آیا این Subscriptions یک هوک جداگانه می باشد که روی سیستم باید نصب شود یا به طور پیش فرض داخل سیستم هست و فقط باید فعال شود ؟

لینک ارسال

سلام ، یک سوال آیا این Subscriptions یک هوک جداگانه می باشد که روی سیستم باید نصب شود یا به طور پیش فرض داخل سیستم هست و فقط باید فعال شود ؟

خیر دوست عزیز یک app جداگانست

لینک ارسال

آره پی لاین خیلی بهتره. راستی mr.wosi مشکل با بازگشت درست شد؟

قبلا کار میکرد، خرید انجام می شد بعنوان مثال پکیج vip طرف هم فعال می شد اما وقتی از درگاه پرداخت ارجاع داده می شد به سایت ارور می داد و پیام موفقیت نمی داد. اما پکیج فعال میشد.

الان درست شده یا خیر؟

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

آقای Mr.Wosi دوستمون خوب گفتند، مدیرای Payline واقعا فعال هستند و فکر کنم بزودی از همه جلو بزنه، اگه امکان داشته باشه درگاه پرداختی برای اونم در نظر بگیرین، قسمت VIP هم شدیدا نیاز هست

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

البته پارس پال هم خوب هست چون امکاناتی که پارس پال داره فعلا هیچ درگاهی نداره، مثلاً برای یک دگمه خرید می توانید چند تا گزینه انتخاب کنید که مشتری بنا به نیاز خود یکی رو انتخاب کنه و همچنین ظاهر زیبای این درگاه که کلا شبیه به paypal هست و من آدرس سایت شما رو دادم و قرار شد روی IP.B هم فعالیت کنند.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...