رفتن به مطلب

[#10171]دسترسی شما این حق را به شما نمی دهد که داونلود کنید.

ارسال‌های توصیه شده

• تیم مدیریت/توسعه دهنده

بدون مشکل ذخیره می شه، فقط یک مورد دیگه، بعضی فایل ها که دوستان از Multi Media یا همون چندرسانه ای که دوستانم گذاشتن، دانلود می شه مشکلی نداره.

ویرایش شده توسط HitMaN
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تیم مدیریت/توسعه دهنده

تا جایی که من فهمیدم :

وقتی در حال ایجاد کردن یک تاپیک هستم، وقتی فایل رو آپلود کنم ولی تاپیک رو ایجاد نکنم، و فایل رو از چندرسانه ای که موجوده ویرایش کنم یک پست دیگه رو ،این ارور نمایش می ده.

حالا اگه بیام یک تاپیک بسازم، یک فایل آپلود کنم، و داخل تاپیک قرار بدم و تاپیک رو ایجاد کندم، حالا هر جای انجمن که برم و از چند رسانه ای این فایل رو برای دانلود بزارم، قابل دانلود می شه بدن هیچ اروری حتی اگه تاپیک اولی رو هم پاک کنم !

شما خودتون یک امتحان کنید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

تا جایی که من فهمیدم :

وقتی در حال ایجاد کردن یک تاپیک هستم، وقتی فایل رو آپلود کنم ولی تاپیک رو ایجاد نکنم، و فایل رو از چندرسانه ای که موجوده ویرایش کنم یک پست دیگه رو ،این ارور نمایش می ده.

حالا اگه بیام یک تاپیک بسازم، یک فایل آپلود کنم، و داخل تاپیک قرار بدم و تاپیک رو ایجاد کندم، حالا هر جای انجمن که برم و از چند رسانه ای این فایل رو برای دانلود بزارم، قابل دانلود می شه بدن هیچ اروری حتی اگه تاپیک اولی رو هم پاک کنم !

شما خودتون یک امتحان کنید.

خوب اون بخش به خاطر دسترسی سریع ساخته شده به همین دلیل سیستم نمی تونه دسترسی مناسبی پیدا کنه. می دونید چرا ؟ چون شما مکانی برای درج پیوست مشخص نمی کنید در نتیجه سطح دسترسی براش ایجاد نمی شه . به خاطر همینه که چنین مشکلی پیش می یاد.

• پسند 2
لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده

خوب اون بخش به خاطر دسترسی سریع ساخته شده به همین دلیل سیستم نمی تونه دسترسی مناسبی پیدا کنه. می دونید چرا ؟ چون شما مکانی برای درج پیوست مشخص نمی کنید در نتیجه سطح دسترسی براش ایجاد نمی شه . به خاطر همینه که چنین مشکلی پیش می یاد.

خب این مشکل به حساب نمیاد؟

نمی شه برطرف کرد یا حرکتی روش زد؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

والا تا اونجا که من می دونم اصلا مشکل حساب نمیشه چون از لحاظ منطقی سیستم دچار مشکل می شه. تا اونجایی هم که من در جریان راهی برای رفعش نیست چون ریسک امنیتی ایجاد می شه.

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...