رفتن به مطلب

بهم ریختن انجمن

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز با یه مرور گر دیگه تست کن.یا کش و کوکی های مرورگرتو پاک کن

منم سایتتون رو دیدم و هیچ مشکلی نداره و بهم ریختگی نداره.دقیقا مثل همین عکسی که دوستم قرار دادند

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 26
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

مشکل بهم ریختگی ناشی از padding اضافه ای هستش که برای رنگ نام کاربری تعریف کردی عزیز.

دوست عزیز با یه مرور گر دیگه تست کن.یا کش و کوکی های مرورگرتو پاک کن منم سایتتون رو دیدم و هیچ مشکلی نداره و بهم ریختگی نداره.دقیقا مثل همین عکسی که دوستم قرار دادند

مشکل بی بی کد اینجا بود که عکس رو تو اون آدرسی که توی css داده بودید تعریف نکرده بودید.

با 3 تا مرورگر دیگه امتحان کردم کش رو هم خالی کردم،چندبار دارم این قالب رو حذف و نصب و کدها رو اضافه میکنم کلافه شدم دیگه نمیدونم مشکل از کجاست :-<

فقط میخوام قالب بیسیک رو انجمنم نصب باشه و BBcod و کدهای رنگ کاربری روش فعال باشه

ویرایش شده توسط memare-ahvaz
لینک ارسال

بفرمایید اینم 1 شات که الان یکی از دوستام گرفت واسم فرستاد

ویرایش شده توسط memare-ahvaz
لینک ارسال

name='memare-ahvaz' timestamp='1352042959' post='18526']

با 3 تا مرورگر دیگه امتحان کردم کش رو هم خالی کردم،چندبار دارم این قالب رو حذف و نصب و کدها رو اضافه میکنم کلافه شدم دیگه نمیدونم مشکل از کجاست :-<

فقط میخوام قالب بیسیک رو انجمنم نصب باشه و BBcod و کدهای رنگ کاربری روش فعال باشه

[/b]

سلام مجدد

شما دارین یک جای مرحله رو به اشتباه انجام میدین

همانطور که عرض کردم: اگه مایل بودین میتونید به یکی از اعضای تیم پشتیبانی هماهنگ کنید که براتون انجام بدن

• پسند 1
لینک ارسال

دوستان درون فایل استایل قالب این کدها رو دیدم،به نظرم این کدها تداخل ایجاد میکنه

.IPBFarsiUsers_green { background: #7ba60d; }
.IPBFarsiUsers_purple { background: #af286d; }
.IPBFarsiUsers_grey { background: #5b5b5b; }
.IPBFarsiUsers_lightgrey { background: #b3b3b3; }
.IPBFarsiUsers_orange { background: #ED7710; }
.IPBFarsiUsers_red { background: #bf1d00; }
.IPBFarsiUsers {
display: inline-block;
height: 16px;
line-height: 16px;
padding: 0 5px;
color: #fff;
-moz-border-radius: 4px;
-webkit-border-radius: 4px;
border-radius: 4px;
}

لینک ارسال

والا من چیزی اضاف نکردم طبق آموزش کدهایی که آقای نامنی گذاشته بودند رو اضاف کردم،من الان قالب رو از نو نصب کردم تغییری هم توش ندادم الان دسترسی رو واست می فرستم اونجوری که خودت میدونی کد رنگ های کاربری+علائم رو واسم زحمتشو بکش

• پسند 1
لینک ارسال

من قبلا bbcode اضافه کردم ولی خوب مشکلی نبود.شما یه جای کار رو احتمالا اشتباه انجام میدین.با یه قالب دیگه تست کنید بینید چجوری میشه

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...