رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید سرور مجازی ایران

Sarirnet

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه ی دوستان

میخوام سرور مجازی ایران رو سفارش بدم اما قبلش خواستم باهاتون مشورت کنم که ببینم کدوم سرور برای کارکرد بهتر IPB محبوب مناسبتره

مشخصات سرور :

رم :512

فضای دیسک : 25 گیگ

ترافیک : 30 گیگ

Ping زير 50 ميلي ثانيه (البته در ايران)

کنترل پنلشم directadmin

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر بازدیدتون و دانلود انچنان بالایی ندارید از هاست استفاده کنید

اگر هم دانلود زیاد و تبادل اطلاعاتتون خیلی زیاد هست 512 رم خیلی کم هست . حد اقال باید 1 گیگ رم داشته باشید

@};-%%-@};-%%-@};-

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

کلا VPS یا هاست معمولی در صورتی که تنظیمات استاندارد باشه مشکلی پیش نمی یاد. مشخصات سخت افزاری بر میگرده به اینکه شما چه تعداد بازدید کننده داشته باشید. اما برای اینکه بهترین عملکرد رو داشته باشید کافیه فایلی رو که نیازمندی های IPB رو چک می کنه روی هاست خودتون نصب کنید اگر گزینه هایی بودن که زرد بودن اون ها رو طبق مورد ذکر شده تغییر بدید. چیز خاص لازم به ذکری نیست :)

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

دقیقا چه توقعاتی از سایت خودتون دارید و فعالیت اصلی تون چطوری هست ؟

لینک ارسال

سلام

من خودم دارم از سرور مجازی/اختصاصی (VDS) برای IPB استفاده می کنم .

من توصیه ام اینه که حتما میزان رم سرور رو 1G بگیرید میزان فضا بستگی به نوع فعالیت و اینکه آیا فایل های دانلودی حجمی خواهید داشت یا نه کنترل پنل دایرکت ادمین هم من به شدت میپسندم چون خودم الان دارم باش کار می کنم عین ساعت داره کار می کنه ..

یه جمله ای رو داخل پرانتز میگم دوستان لطف کنن مثل این عزیزی که این موضوع رو ایجاد کرده اگر روزی قصد خرید سرور مجازی یا اختصاصی یا حتی تهیه هاست رو داشتن بیان به سمت سرویس های داخل والا کیفیتشوت نسبت به قبل خیلی فرق کرده تازشم این $ هایی رو که با هزار تا جون کندن به دست میان نفرستین این خارج نشین ها باش حال کنن .

یاد دورانی افتادم که این آمریکایی ها پارسال زدن سرور نازنینم رو با اون همه اطلاعاتش بی خود و بی جهت دان کردن و گفتن نمیشه بازش کرد ... :( من پام برسه به این مملکت خراب شدشون میدونم باشون چیکار کنم به خداوندی خدا آدرس این نامردا رو هم درآوردم ... X(

ویرایش شده توسط Division
لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...