رفتن به مطلب

هماهنگ کردن با جوملا ( فوق العاده ساده)

ارسال‌های توصیه شده

یک پلاگین رو معرفی می کنم که از طریق اون می تونید به صورت یک طرفه ولی کارآمد جوملا رو با اینویژن پاور هماهنگ کنید

.این افزونه دیتابیس فروم رو میخونه و اجازه میده کاربرای انجمن در جوملا لاگین کنند!شما تنها باید اطلاعات دیتابیس انجمنتون رو داشته باشید همین!

اونرو از قسمت پلاگین ها فعال کنید و اطلاعاتتون رو داخلش قرار بدید!

من با اینویژن 3.3.3 و جوملا 2.5.6 امتحان کردم جواب داد

ضمنا برای 1.5 جوملا کار نمیده ولی فکر کنم روی 1.6 و 1.7 کار کنه!(البته امتحان روی 1.5 مجانیه!)

لطفا اگر کپی می کنید منبعش رو هم بگید

دانلود افزونه با حجم 6 کیلوبایت :plg_authentication_ipb.zip

ضمنا نیاز به آموزش نداره و اگر روی گزینه ها برید توضیحاتش میاد

توضیح: اگر بعد از نصب صفحه سفید شد مشکلی نیست فقط روی آدرس کلیک کنید و اینتر رو بزنید خواهید دید که نصب شده

[email protected] space-org.ir forum.space-org.ir [email protected]

مسعود میرزایی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

درود

متاستفانه باید بگم این افزونه مشکل داره،مشکلش هم اینه که کامل هماهنگ نیست،اگر فردی در انجمن ثبت نام کنه و رمز عبورشو فراموش کنه باید حتما در خود انجمن فرایند رمز عبور رو طی کنه و جوملا این وسط هیچکاره هست :59:

کار باید بدون عیب و نقص باشه

لینک ارسال

• 10 ماه بعد...

درود

متاستفانه باید بگم این افزونه مشکل داره،مشکلش هم اینه که کامل هماهنگ نیست،اگر فردی در انجمن ثبت نام کنه و رمز عبورشو فراموش کنه باید حتما در خود انجمن فرایند رمز عبور رو طی کنه و جوملا این وسط هیچکاره هست :59:

کار باید بدون عیب و نقص باشه

سلام دوست عزیز

حرف شما متین،حالا بگید راه حلش چیه؟

کسی هست که بتونه این افزونه رو کامل کنه؟

واقعاً بهش نیاز دارم

لینک ارسال

• 10 ماه بعد...

سلام دوستان

من از این پلاگین استفاده کردم، حدود یک ماهه و هیچ مشکلی نبود ولی از امروز کاربران جدیدی که در جوملا ثبت نام کردند و می خواهند وارد شوند پیغام خطای There appears to be an error with the database رو میده!!!

کاربران قبلی بدون مشکل وارد می شوند.

پیشنهادتون چیه؟ چجوری میشه خطا رو رفع کرد؟

ممنون

لینک ارسال

شاید تنظیمات رو اشتباه وارد کردین؟

بیشتر توضیح بدین ... یعنی تا یه مدت بدونه مشکل بود بعد یک دفعه دچار مشکل شده؟

لینک ارسال

شاید تنظیمات رو اشتباه وارد کردین؟

بیشتر توضیح بدین ... یعنی تا یه مدت بدونه مشکل بود بعد یک دفعه دچار مشکل شده؟

بله دقیقا

یعنی تا امروز صبح بدون هیچ مشکلی کار می کرد و از امروز صبح دیدم هیچ کاربر جدیدی نمیتونه وارد سایت بشه.

دیروز حدود 1000 کاربر جدید وارد سایت شدند و امروز همه کاربران جدیدی که در جوملا ثبت نام کرده بودند و هنوز وارد IPB نشده بودند، دیگر نمی توانستند وارد شوند

لینک ارسال

این دیگه خیلی جالبه!

پیشنهادم اینکه یه بار دیگه تنظیمات دیتابیس رو برای پلاگین جوملا بررسی کنید! هرچی هست این مشکل از سمت آی پی بی به نظر نمی رسه ... چراکه گفتید کاربرا از جوملا نمی تونن وارد شن ... (بررسی کنید کاربرهای جدید انجمن قادر به ورود به جوملا هستن؟)

درضمن ببینید در مدتی این مشکل پیش اومده چه چیزهایی نصب کردید و یا چه تغییراتی ایجاد شده !

یک احتمال کوچیک هم مشکل از سرور دیتابیس هست!

لینک ارسال

این دیگه خیلی جالبه!

پیشنهادم اینکه یه بار دیگه تنظیمات دیتابیس رو برای پلاگین جوملا بررسی کنید! هرچی هست این مشکل از سمت آی پی بی به نظر نمی رسه ... چراکه گفتید کاربرا از جوملا نمی تونن وارد شن ... (بررسی کنید کاربرهای جدید انجمن قادر به ورود به جوملا هستن؟)

درضمن ببینید در مدتی این مشکل پیش اومده چه چیزهایی نصب کردید و یا چه تغییراتی ایجاد شده !

یک احتمال کوچیک هم مشکل از سرور دیتابیس هست!

متن دقیق پیغام خطا :

There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking

هیچ دستکاری در دیتابیس انجام نشده. هیچ هوک و پلاگین و .... هم نصب نشده نه در جوملا و نه در انجمن

دنبال راهکار می گردم تا تمام کاربران رو مستقیم از جوملا منتقل کنم IPB تا سایت جوملا رو کلا جمع کنم

با این روش مشکل حل شده بود ولی حالا ....

فرمایش شما کاملا درسته، مشکل از طرف جوملا باید باشه

چون با غیرفعال کردن این پلاگین، فقط پیام میاد که نام کاربری یا پسورد نادرست است

امکان عضویت رو در جوملا و انجمن برداشتم. یکسری کاربر رو خودم عضو جوملا کردم و این طرف لاگ این کردم.

یک روش دیگر هم برای انتقال کاربران در سایت پیدا کردم، http://ipsfarsi.com/topic/10324-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D9%87-IPB-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%87%D8%A7/

ولی دقیق متوجه روش آن نشدم

کسی تا بحال این روش رو تست کرده؟

لینک ارسال

دوست عزیز شما ابتدا لطف کنید ادرس سایتتون رو در پروفایلتون بذارید که بشه بررسی کرد 

با تشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...