رفتن به مطلب

كمك برای پيدا كردن ليسانس ABBYY FlexiCapture Studio

MaN@L #KaK A S3!r0

ارسال‌های توصیه شده

اگر كسی ليسانس يا كرك اين برنامه رو داره برام بفرسته يا اينجا بذاره به شدت نياز دارم !

ورژنی كه الان دارم - ABBYY FlexiCapture Studio 9.0.4 2011 هستش پوست ام كنده شده تا با اين اينترنت مخابرات 4 گيگ دانلود كنم !

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

دست روی یه برنامه ای هم گذاشتی خفن :D من خودم چیزی پیدا نکردم !!!

لینک ارسال

با اين نرم افزار هرچيزی رو كه براش تعريف كنی، ميكشه بيرون حالا اگه اسكنر با سرعت بالا داشته باشی (منظور بالای 20 تا 35 كاغذ در دقيقه) ديگه هچی ! دستگاهش هم قيمت كردم 25 ميليون پياده شيد !

اين رو اگه بشه پيدا كرد كار من كلی راه ميوفته ديگه نياز ندارم مطالب رو بنويسنم ميدم اسكن ميكنه خروجی ميده، يه تحقيق هم كردم يكی‌از دانشگاه های اصفهان يه نمونه مثل اين رو توليد كرده ولی نه قيمتش به هيكل من ميخوره نه قدرتش به اندازه اينه !

يه برنامه Finereader هم داره اون ناكس خيلی باحاله ولی مثل flexicapture نيست ، واسه اون فارسی رو تعريف كردم كج دار مريض اسكن ميكنه حدود 40 درصد رو فارسی ميكنه اگه تعريف براش نكنی 0 درصد، اصلا روی فارسی تنظيم نيست ولی عربی رو 90 درصد به بالا خروجی ميده !

واسه Flexicapture ميتونی پايگاه داده تنظيم كنی هر صفحه ای رو كه اسكن ميكنه توی همون قسمت هايی كه براش تنظيم كردی اطلاعات رو ثبت ميكنه.

اگه حوصله دانلود نداری اين برنامه اش Screenshot reader خيلی عاليه ولی فارسی و بيخيال شو حتی اگه Finereader رو هم نصب كنی جواب نميده ---> واسه مطلب انگليسی بالای 97 درصد خروجی ميده.

يه همچين چيزی رو واسه همين همسايه امون انجام دادم رفقاش فكر كردند رشته آمار ميخونم !!!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من برادرم خودش از این اسکنر ها خریده ولی با این سرعت نیست در دقیقه 8 تا اسکن می کنه یه تومن منتهی از اون مدل ها هست که خودکار کاغذ میگذاری برگه رو می گیره. اگر اینا فارسی رو ساپورت کنن که بترکون می شه :D

لینک ارسال

كی گرفته بود ؟ DPI چند؟ الان بازار ديگه بازار نيست ميری توش ميگن دلار فلان شده قيمت هم اينه، من هم قيافم تو همه با اين تئوري هاشون. اگه سال پيش بوده الان حداقل بايد 2.5 بايد باشه

توی Finereader فارسی رو نداره ولی بهش ميتونی بگی "ف" چه شكلی هستش خودش آناليز ميكنه، هرچی سيستم قويتر باشه سرعت آناليز و دقتش بالاتر ميره من خودم روی سيستم ام كه 2 تا زئون 5500 هستش با 24 گيگ رم DDR3 1333 باز ميگه بيشتر ميخوام ، يه فايل 600 مگابايتی PDF كه انگليسی بود (حدود 3000 صفحه) يك روز تمام فقط آناليزش طول كشيد 4 ساعت و نيم هم خروجيش به word !

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...