رفتن به مطلب

تغییرات در مجوز (License) ، انجمن ساز IP.Board 3.4 و آینده

وحید نامنی

ارسال‌های توصیه شده

به نظر من الان خودمون رو برای ارتقا به اين نسخه بايد آماده كنيم مخصوصا از قسمتی كه گفته ديگه نياز به هسته اصلی برنامه نيست، كار خيلی ها رو راه ميندازه هيچ! كلی هم از رقباش جلو ميوفته.

به هر حال منتظر ميمونيم تا اين نسخه تو فضا نت منفجر بشه.

اين هم لينك دوم سايت

invisionpowersupport.ir

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من که گیج زدم :wacko:

به نظر من یا خیلی بیش از حد توضیح دادن یا اینکه بیخودی پیچیدش کردن . درباره اون IPS Community Suite درست زدن وسط خال :D

• پسند 2
لینک ارسال

به نظر من که خیلی عالی میشه.منتظرش میمونیم.خود من به دنبال همین چیزی بودم. :x=D>

ممنون وحیدجان بابت ترجمه و اطلاع رسانی :-*

• پسند 1
لینک ارسال

من تمام غمم اون IP.Content هستش، لا مصب اينقدر دم دستك داره (با اينكه بيشتر فرمان ها از قبل داخلش هست هيچی هم بلد نباشی چيز خوفی بيرون ميده !) كار كردن باهاش خيلی سخته من كه پوست ام كنده شده توی سايت اصليش هم آموزش كم داره الان روی اين بخوايم كاری كنيم عين چی صدا ميكنه، همين سايت batoto كه با چند نفر ديگه اجرا گرفتيم رو نگاه كنيد اين با IP.Content پياده سازی شده فقط 50 كيلو بايت كد بود كه اون هم از قبل يه بنده خدايی اسكريپت شو آماده و مجانی گذاشته بود ما هم فقط دستوراتشو به پايگاه داده IPC داديم (تعريف كرديم) همش 1 روز وقت مون رو گرفت اون هم به خاطر طراحيش بوده.

يه برنامه ريزی واسه اين بسته بايد بشه اينجوری ها باشه عقب ميمونيم، من كه دست و پاهام ترمور ميره از طرف ديگه هم مخ ام نكروز زده از بس كه امتحان داشتم و دارم فعلا تو ليست هولد ام هركی كه آزاد هستش بسمه الله تا من هم برسم بهتون.

• پسند 2
لینک ارسال

من تمام غمم اون IP.Content هستش، لا مصب اينقدر دم دستك داره

یک پدری ازم درومد تا تونستم دست پا شکسه این IP.Content رو یه جوری سر همش کنم . واقعا جای کار داره هر چی که فکرش رو بکنید رو میشه بش چسبوند از اسلایدرهای اونجوری بگیر تا تمپلت هایی که فک هر ببیننده ای رو میارن پایین .. :o

در حد وقت آزاد منم هستم فعلا تا اینجای کار حداقل بلدم چه جوری بزنم تو سر این IP.Content :D

• پسند 2
لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

یک پدری ازم درومد تا تونستم دست پا شکسه این IP.Content رو یه جوری سر همش کنم . واقعا جای کار داره هر چی که فکرش رو بکنید رو میشه بش چسبوند از اسلایدرهای اونجوری بگیر تا تمپلت هایی که فک هر ببیننده ای رو میارن پایین .. ohmy.png

در حد وقت آزاد منم هستم فعلا تا اینجای کار حداقل بلدم چه جوری بزنم تو سر این IP.Content :D

يه بنده خدايی توی IPS يه پنل به صورت visual داده بيرون دقيقا مثل wordpress كه ميتونی بلاك ها رو جاشون رو تغيير بدی و اندازه هاشون رو تعريف كنی ولی تمام مد های شو بالای 20 دلار ميده يه برنامه برای گرفتن اين كدها دارم.

يكی از كد هاش : http://community.invisionpower.com/files/file/5618-mt33ipcontent-drag-and-drop-visual-page-layout-editor/

• پسند 1
لینک ارسال

• 3 هفته بعد...
  • بنیان گذار IPSFarsi

شما از وقته می تونید از این نسخه به صورت رایگان استفاده کنید بعد در صورت تمایل نسخه جدید روبخرید :)

• پسند 1
لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

بالاخره سيستم ليسانس IPS تغيير كرد، ولی اين مورد الان هر 6 ماه مبلغ همه برنامه های خريداری شده رو روی هم جمع ميكنه و پرداخت بايد بشه.

لينك خبر : http://community.invisionpower.com/blog/1174/entry-7969-license-changes-live/

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...