رفتن به مطلب

مد اختصاصی isCustcat از گروه IPB فارسی

وحید نامنی

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

این بار توسط گروه IPB Farsi مد دیگری برای IP.Board منتشر گشت. این مد که isCustcat نام دارد کاربران می توانند دسته بندی های انجمن را به دلخواه برای خود تغییر دهند که قابلیت نگه داری از اطلاعات ( با استفاده از کوکی ) را دارد.

اطلاعات بیشتر و دریافت :

• پسند 5
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

میشه بیستر توضیح بدین ؟

من نصب کردم ولی کار نکرد نمیدونم شایدم درست متوجه نشدم که این هوک دقیقا چیکار می کنه ..

• پسند 1
لینک ارسال

سلام

میشه بیستر توضیح بدین ؟

من نصب کردم ولی کار نکرد نمیدونم شایدم درست متوجه نشدم که این هوک دقیقا چیکار می کنه ..

شما باید محتویات پوشه upload رو در پوشه public انجمنتون آپلود کنید

--

کار این هوک اینه که به کاربرای انجمنتون اجازه میده تا دسته بندی ها رو به سلیقه خودشون جا به جا کنند

• پسند 4
لینک ارسال

بله بعدا توی لوکال تست کردم و متوجه شدم چیکار می کنه خیلی جالب بود برام ای ول =D>

یه زمانی دنبال همچینی برنامه ای میگشتم.

ولی نمیدونم چرا با سیستم اصلیم جواب نداد فکر کنم با یکی از برنامه هایی که نصب کردم تداخل داره !

• پسند 2
لینک ارسال

ممکنه به علت تداخل جی کوئری باشه، از توی تنظیمات هوک که در مسیر زیر قرار داره:

System > System Settings  > isij  > isCustCat

load the jquery رو خاموش کنید

• پسند 2
لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

خیلی ممنون از توضیحاتتون ولی خواستم اینجا یک انتقاد کنم و یک پیشنهاد بعضی از مد ها یا هوک ها دقیقا مشخص نیست کاراییشون چی هست و فقط نوشته شده ارال شده توسط .... و توضیحاتی نداره خواهشا توضیحات را مثل همین تاپیک کامل بگید با تشکر @};-:)

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خیلی ممنون از توضیحاتتون ولی خواستم اینجا یک انتقاد کنم و یک پیشنهاد بعضی از مد ها یا هوک ها دقیقا مشخص نیست کاراییشون چی هست و فقط نوشته شده ارال شده توسط .... و توضیحاتی نداره خواهشا توضیحات را مثل همین تاپیک کامل بگید با تشکر @};-:)

اون مد ها به علت اینکه به صورت انبوده آپلود شدن، امکان درج توضیحات نبود ، اما این مورد دیگه در آینده وجود نخواهد داشت.

• پسند 3
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...