رفتن به مطلب

سفره هفت سین

ارسال‌های توصیه شده

این آیکون ها رو چطوری بزنیم روو هیدر؟

خیلی برام سواله چجوری هیدر سایت رو تغییر میدن!

وقتی میرم توو پرشین جی اف ایکس و مجید آنلاین با اون هیدرای مشتیشون حال میکنم

استاد وحید راهی هست هیدر آی پی بی رو کلا تغییر داد؟ این مربوط به قالب میشه یا میشه این کار رو انجام داد روو هر قالبی؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

هیدر هر قالبی رو می شه تغییر داد. قالب های سایت رو طوری طراحی می کنن که یه تصویر هست با بک گراند نامرئی . حالا اگر شما فتوشاپ داشته باشید که رایج ترین برنامه ویرایش گرافیکی هست می تونید این آیکون ها رو توی تصویر تون جا سازی کنید و روی هر قالبی می شه این کار رو کرد.

البته لوگو مجید آنلاین رو بچه ها با illustrator طراحی کردند.

لینک ارسال

فتوشاپ رو خدا شکر یکم بلدیم ... :-? :mad:

هیدر آی پی بی که توو سایت گذاشتی تقریبا نصف هیدر انجمنه، برای دسترسی و دستکاری کل هیدر در هر قالب به چه قسمتی باید برم؟

حالا چرا illustrator ؟ بخاطر تصویر برداریش یا ویژگی دیگه ای داره؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

هیدر آی پی بی که توو سایت گذاشتی تقریبا نصف هیدر انجمنه، برای دسترسی و دستکاری کل هیدر در هر قالب به چه قسمتی باید برم؟

خوب اون واسه قالب پیش فرض IPB هست قرار نیست شاه کلید باشه :D

واسه عوض کردنش توی بخش Look & Feel بخشی با نام Easy Logo Changer هست که می شه عوض کرد. اما اگر بخوای کل سبک هدر رو تغییر بدی باید از طریق فایل style.css خود قالب انجام بدید.

حالا چرا illustrator ؟ بخاطر تصویر برداریش یا ویژگی دیگه ای داره؟

به خاطر اینکه می شه باهاش وکتور تولید کرد که در هر اندازه ای بدون افت کیفیت با فایل خروجی کار کرد ، البته کلا این برنامه فلسفه خاص خودش رو داره.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

ای بابا! تا تقی به توقی میخوره پای برنامه نویسی میاد وسط، منم که بی سواد ...

دقيقا به اين ميگن راه در رو، معلم هامون هم كم ميارند يه چيز ميگند، ميگند بريد اون كتاب رو بخونيد ميريم دنبالش فروشنده ها بهمون ميگن، نه نداريم يادمه يكی بود بهم گفت حالت خوبه ؟ من هم گفتم نه معلومه ؟

نه كد های CSS چيزی نيست كه سخت باشه من اين سايت رو بهتون پيشنهاد ميكنم از 100 تا كتاب بهتره قشنگ از پايه شروع ميكنی.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...