رفتن به مطلب

سال نو داره مياد ولی من اصلا تو حال جشن نيستم !

MaN@L #KaK A S3!r0

تو برام كمی  

7 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. مشكل من چيه ؟

• تو هيچيت نيست زيادی فكر ميكنی (يعنی هست)
      2
    • افسردگی داری
      0
    • مدرسه و معلم هاش
      1
    • سفر جايی نميری بگير گريه كن
      1
    • خبر رسيده قراره كه عيدی كم بگيری
      1
    • پيك نوروزی ويژه دبيرستانتون (پيك زجر و بيگاری ملت در ايام نوروز تا اين ايام تعطيل كوفتت بشه)
      1
    • حساب پس دادن به فاميل های فوضول (بعضی از اوقات فكر ميكنم بازپرس اند)
      1
  2. 2. فكر ميكنيد اين عيد بهنون خوش ميگذره؟

• آره چرا نه؟
      2
    • نه
      4
    • عيد ديدن كسی نميريم ميشينيم برنامه نوروزی ميبينيم ( راحتی مفرط )
      0
  3. 3. اگه قراره كه بريد سفر كجا ميريد ؟

• شمال
      3
    • شرق
      1
    • غرب
      0
    • جنوب
      1
    • خارج از كشور
      2
    • خيلی خوشی ! سفر كيلو چنده ديگه!
      3
  4. 4. اگه زندگی دست خودتون باشه ( كلا خودتون آقای خودتون باشيد) كجا دوست داريد بريد

• شمال
      0
    • شرق
      0
    • غرب
      1
    • جنوب
      2
    • خارج از كشور
      2
    • از اوناش...
      1

ارسال‌های توصیه شده

حدود 2 ماه ميشه اصلا رو حالت قبليم نيستم (رفقا خبر دارند) نميدونم از منه يا اينكه از قيمت ها ست يا از مدرسه است كه ول كن نيست يا اينكه افسردگی گرفتم خبر ندارم (روانی بودن بد نيست ا كارتون رو بعضی اوقات خوب راه ميندازه می گی نه ؟ يه جا كارت گير كرد بهت ميگم راه داره)...

اصلا نميدونم چم شده از امتحان ترم كه بگذريم هنوز نفس راحت نكشيده دوباره امتحان ازمون ميگيرند بابا ولمون كنيد آخرش چی ميخواد از مون بيرون بياد ؟ بابا دهنم رو سمباده زديد با اين تئوری های مسخرتون اون از رياضی كه همش رو هوا محاسبه ميشه اصلا توجيه قابل قبول مثل فيزيك نداره بعد ميريم سر فيزيك معلمش برای اينكه همكارش رو خراب نكنه ميگه همتون تو رياضی مشكل داريد چونه نزنيد بعد برای اثبات قضيه 2+2 رو برامون مثال ميزنه بعد جوابش رو ميديم كه حسابداری هم 4 عمل اصليه (بعد برو درس های توجيحی دوره ابتدايی) ميگه بی تربيت ها... ךםך

قديما بهمون پيك زهر مار ميدادند وقتی گفتند از اين سال نداريد يه هو انگار دنيا رو بهمون دادند اين اين ميمون های پارك ارم تهران از سر و كله هم بالا ميرفتيم كه يه دفعه داد ميزنند اوی (Oi) تموم نشده هر معلمی ازتون كار عملی ميخواد (همون پيك بيگاری به شكل ديگه)

سال 89 كه تا آخر روز 13 دقدقه اين رو داشتيم كه اين رو كی ميتونيم تكميل كنيم آخرش هم غلط پلوط.

حالا مدرسه از همون 1 اسفند شيپور ميزنه ( چه خبره !‌) به همه اخطار ميدند تا آخرين روز سال مدرسه بازه كلاس ها تشكيل ميشه همه بايد بياند نيايد جيزتون ميكنيم ما هم از لج اين ها هفته آخر رفتيم سر كوچه (به صورت سازمان يافته - بسته بندی بچه ها همه +) هركی كه مياد ميگيم مدرسه تعطيله منتظر بچه های خودمون هستيم كيفشون رو جمع كنند با هم بريم خونه اونها هم از خدا خواسته سريع سر شو كج ميكنند ميرند خونه حالا اگه تو كلاس ميگفتی بچه ها از فردا كسی نمياد همه ميگند اين خودش فردا ميخواد بياد بعد به ما نمره كم بدند و خودش آدم خوبه بشه و از اين جور حرف ها اين نشون ميده اين بچه ها اصلا روحيه لطيف اعتماد رو ندارند ! اگه پشت هم رو داشته باشند و يه همچين حالتی بين 20 نفر آدم وجود داشته باشه يه مدرسه رو تا نصف سال كامل ميبره تو كوما تا مخ مدير نكروز بزنه.

ما هم كه شانس نداريم كه، اين مدير هم هرهفته با يه مدل ماشين شرف ياب ميشه واسه همين هم نفهميدم از كجا پس گردنم رو گرفت... بقيه اش سوز داره....

حالا كه داريم به 4 شنبه سوری نزديك ميشيم اين به همه چی شبيه الا خود برنامه 4 شنبه سوری، من هم حساس ! رفتم سراغ اين گوشی های حفاظت كننده بعد برای اينكه عقده هام خالی شه يه خميری ميندازم داخل لوله جلو خودم حال كنم (گوشی رو سرمه، واسه تست بود)

بالاخره با هزار زحمت و عمليات های تكاورانه (" توليد بمب سولفيد هيدروژن كه بعد از انجام گرفتنش معلمه در كلاس رو از رومون بست تا خودمون بوش رو تحمل كنيم، ما هم از پنچره رفتيم بيرون " پونز هم رنگ صندلی زير قسمت نرمی صندلی گذاشتيم بعد از اون جريان معلم هامون دست رور صندلی ميكشند بعد ميشينند " يك دفعه هم خوشحال بوديم داشتيم با سفيد كننده و آمونياك ور ميرفتيم كم بود كه جسدمون رو بيارند بيرون) از دبيرستان برای 1 ماه به قصد عيد فرار كرديم ولی ميدونيم كه وقتی كه دوباره ميريم مدرسه امتحانات ولمون نميكنه، فكر نكنيد كه بچه های دهن قرصی داریم اا نه والله ايكی ثانيه ميفروشنت هنوز دارند دنبال ما ها ميگردند فعلا قراره از همه كلاس 3 نمره reserve كم بشه.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

جدی خیلی سخت می گیری ، از یک نگاه دیگه به زندگی نگاه کن :)

لینک ارسال

منم تو این روزا یه چیزایی رو سرم خراب شده ...

درسته یه سنی از من و امسال من گذشته ولی نمیدونم این روازی دم عیدی چه مرگم میشه که همش یکی بم میگه بسه خبر مرگت چقدر کار تکراری تکراری (تعجب نکن خودم دوبار نوشتم !)

همیشه عادتمه تو این ایام احساس می کنم از یه قطاری که با سرعت نور حرکت می کنه عینه پوست میوه از شیشه قطار منو انداخته باشن پایین ... محترمانش اینکه از قطار جا موندم ...

راستی یه گزینه رو تو نظرسنجی جا انداختی : "اصلا سفر کیلو چنده ؟!"

لینک ارسال

ياد چهارشنبه سوری های بچه گيم ميوفتم با الان مقايسه ميكنم ميگم يا اون آدم ها بزرگ شدند كار دارند نميتونند بيان يا اينكه زن گرفتند (اين هم يه شكل از كار هستش) يا اينكه معتاد شدند يا مردند... كرج چهارشنبه سوريش سوت و كور بود هرچی برنامه چيده بودم پنبه شد... حالا ببينيم عيد چي ازش در مياد.

اصلا سفر کیلو چنده ؟!

بروز اش ميكنم غصه نخور... (خودم رو ميگم) امسال نصف خونه ميرن سفر نصف ديگه ميمونند كپك بزنند.

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

سلام

جدی خیلی سخت می گیری ، از یک نگاه دیگه به زندگی نگاه کن :)

الان يه جور ديگه نگاه كردم به فكر خودكشی افتادم....

نميشه والا نميزارند فردا قراره سر صف روزه بخونند من هم قراره 15 برم مدرسه بگم تو سفر بودم و از اين حرف ها ، عيدی هم ندادند (دادند ولی آدمس خرسی بهت ميدن) بعد مامان ام بهم گفت موقع زن گرفتنته نكبت يكی رو برات سراغ داريم... من هم ميگم برم خودكشی كنم راحت تره ها نه فرسايشی هستش نه خرجی داره تازه اش هم پشت سر عروس و دوماد حرف نميزنند كه... باز خودكشی بهتره

بعد چپ چپ بهم نگاه ميكنه ميگه خيلی پر رو شدی من هم ميگم مدرسان خوبی داشتم زيرنويس بزنم؟(ديدی فيلم زبون اصليه آها واسه همون زيرنويس ميدن) اونها هم ميگن پس همين جا ميمونی درس ميخونی !

من بی خبر از خدا خواسته گفتم تو خونه ميمونم باشه (تو فكرم: اينترنت و پارك هست واسه غذا هم سفارش ميدم)

اينترنت : خدا قوت به مخابرات از 24 ساعت نيم ساعت وصل بود نه كه خونه ما يه وجب با فرماندهی اينها فاصله داره...

پارك : سوت و كور دو تا دختر پيدا كردم بعد از 6 روز قعطی زدگی تا رفتم طرفشون از اون طرف سگ نگهبان اومد گفتم الانه كه بگند خونه تيمی و 13 تو هم اينجا به در ميكنی و از اين حرف ها مامان و بابا كه نيستند شر ميشه اين هم تعطيل

غذا : اومدم سفارش بدم ديدم كارت رو اين ملت اشتباه بردند پول ندارم گفتم برام بفرستيد گفتند يخچال پره غذا درست كن - دهنم سرويس ! بده اون كتاب رو

سرگرمی : بشور بساب بود ديگه فيلم خبری نبود كنسول هم بود تكی مزه نميده كه حالا ! (تو كار مولتی ام- اين هم تعطيل بود) ماهواره كه قربونت برم نه كه سن من مجازه، قفل كودك واسم گذاشتند يه وقت خراب كاری نكنم.

درس : بالا رو خوندی ؟ صبح ظهر شب تفريح ام همون بود

خروجی كار : يك پشت كوهی كه نميدونه اينترنت چيه و 16 ساعت انا حزب الله سر ميده تو دست پخت هم ديگه حرف شو نزن يه سرآشپز شده

لینک ارسال

به اين نتيجه هم رسيدم كه زير 1 ساعت ميشه غذا تپل درست كرد اين مامانم هم كلی منت ميزاره سرمون 3 4 ساعت خودشو مشغول ميكنه !

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

تجربه ثابت کرده غذا زیر یک دقیقه هم قابل پخت هست به طور مثال نیمرو :D سریع آسان مطمئن :D

لینک ارسال

تجربه ثابت کرده غذا زیر یک دقیقه هم قابل پخت هست به طور مثال نیمرو :D سریع آسان مطمئن :D

تا حالا خودتو با چیپس و پفک سیر نکردی؟ :@

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...