رفتن به مطلب

هاست رایگان

حامد علیزاده

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان به ویژه اقا وحید سلام من خیلی دوستارم این انجمنونصب کنم کسی هست که هاست رایگان برای نصب معرفی کنه یا از سرور های هاستش بده تا انجمنمو نصب کنم چون من هر ماه 5.36 دلاربرای هاستم میدم که از سایت های خارجی گرفتم و به نال بودن گیر میده پول هم ندارم نسخه اصلی رو بخرم.عاشق ipbهستم تو خواب میبینمش ولی افسوس......

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام به شما دوست عزیز :)

شما روی همون هاست تون نصب کنید و نگید که نال هست ، هیچ مشکلی برای شما پیش نمی یاد :x . مطمئن باشید برای مدت خیلی زیادی می تونید استفاده کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

این سایت های بزرگ تیک دادن مثل شما و وی بی که من وی بی رو نصب کردم به من گفت حذف کردم مال شمارو نصب کردم توجه نکردم ساپسند شدم.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

IPB با VB فرق می کنه ، VB پولش رو صرف بستن می کنه از نوع زور برای فرهنگ سازی ، IPB خرج نمی کنه و ترجیح می ده فرهنگی کلا کار کنه. به خاطر همین نمی بندن. حتی اگر ریپورت تون کنن.

به همین علت گفتم. هاست تون رو از کجا تهیه کردین؟

لینک ارسال

IPB با VB فرق می کنه ، VB پولش رو صرف بستن می کنه از نوع زور برای فرهنگ سازی ، IPB خرج نمی کنه و ترجیح می ده فرهنگی کلا کار کنه. به خاطر همین نمی بندن. حتی اگر ریپورت تون کنن.

به همین علت گفتم. هاست تون رو از کجا تهیه کردین؟

Online Backup for PC, Mac and iPhone | IDriveاز این سایت البته به یک واسطه من پولو میدم.

اینم هدیه من به شما بخاطر احترام به کاربراتو برای تبلغات تعداد 120000ایمیل فعال [لینک حذف شد]

لطفا بعد دریافت لینکو حذف کنید.

لینک ارسال

اگه مشکلی نداره روی پنل رایگانشه یه نصبی کنید ببینیم میشه یا نه دوباره

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ممنون بابت ایمیل ها .

شما عضو بشید و مشخصات رو برای من بفرستید تا برای شما نصب کنم.

موفق باشید

لینک ارسال

اقا وحید این هاست ممکنه براتون مشکل دار باشه نرم افزار باید دانلود کنیدو... کسی نمیتونه از هاست خودش سرور بده

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

کسانی فقط می تونن هاست به شما بدن که یا از خودشون سرور داشته باشن یا reseller باشن کسی که خودش هاست خریده این امکان براش نیست یه قسمت از اون رو برای اکانت دیگه ای اشتراک بگذاره متاسفانه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...