رفتن به مطلب

خطا پس از آپلود با FTP

Reza-G

ارسال‌های توصیه شده

سلام

ابتدا تشکر کنم از مدیران IPB فارسی که واقعاً با آموزشهاشون کمک کردند من انجمنم رو به راحتی بالا بیارم.

در وهله بعد یه سوال از متخصصین محترم داشتم. در قسمت محلهای ذخیره سازی فایل، من یک محل FTP تعریف کردم به صورت زیر:

1.PNG

فایلهای قسمت دانلود رو تنظیم کردم که در این محل ذخیره سازی، قرار بگیرند.

اما وقتی میخوام فایلی آپلود کنم، بعد از آپلود موفقیت آمیز فایل و تصویرش، به هنگام ذخیره کردن توضیحات و ... خطایی با متن زیر میده:

IPS\Ftp\Exception: COULD_NOT_CHDIR (0)
#0 /home/mydomain/public_html/system/File/Ftp.php(330): IPS\_Ftp->chdir('public_html/fil...')
#1 /home/mydomain/public_html/applications/downloads/modules/front/downloads/submit.php(233): IPS\File\_Ftp->filesize()
#2 [internal function]: IPS\downloads\modules\front\downloads\_submit->IPS\downloads\modules\front\downloads\{closure}(Array)
#3 /home/mydomain/public_html/system/Helpers/Wizard/Wizard.php(157): call_user_func(Object(Closure), Array)
#4 /home/mydomain/public_html/system/Theme/Theme.php(718) : eval()'d code(4721): IPS\Helpers\_Wizard->__toString()
#5 [internal function]: IPS\Theme\class_core_front_global->globalTemplate('83ef0f79b9329a9...', Object(IPS\Helpers\Wizard), Array)
#6 /home/mydomain/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(57): call_user_func_array(Array, Array)
#7 /home/mydomain/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(149): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('globalTemplate', Array)
#8 /home/mydomain/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(149): IPS\Theme\SandboxedTemplate->globalTemplate('83ef0f79b9329a9...', Object(IPS\Helpers\Wizard), Array)
#9 /home/mydomain/public_html/system/Dispatcher/Standard.php(101): IPS\_Dispatcher->finish()
#10 /home/mydomain/public_html/system/Dispatcher/Front.php(499): IPS\Dispatcher\_Standard->finish()
#11 /home/mydomain/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(131): IPS\Dispatcher\_Front->finish()
#12 /home/mydomain/public_html/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#13 {main}

یه سری نکات هم اضافه کنم که شاید چیزی به نظرتون بیاد:

1- اکانت FTP مربوط به یک هاست دانلود با پنل دایرکت ادمین هست. 2- پوشه مربوطه توسط IPS به درستی ساخته میشه و فایل هم توش آپلود میشه. 3- نسخه 4.1 از IPS استفاده میکنم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

مسیر فایل ها صحیح نیست. شما public_html/files وارد کردید. در صورتی که این مسیر ناقص هست و آدرس کامل نیست ! آدرس صحیح از روت سرور شروع می شه

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

مسیر فایل ها صحیح نیست. شما public_html/files وارد کردید. در صورتی که این مسیر ناقص هست و آدرس کامل نیست ! آدرس صحیح از روت سرور شروع می شه

هنگامی که آدرس رو از روت هاست میذارم مثه /home/dlmydom/public_html/files ، خطا میده و اصلاً اجازه ذخیره شدن FTP رو در قسمت ادمین نمیده.

در ضمن اگه آدرس اشتباه باشه که نباید فایل آپلود شه. اما من فایلم داخل مسیر مربوطه آپلود هم میشه

لینک ارسال

باید یدونه اسلش / به path اضافه کنید!

یعنی اینشکلی

/public_html/

اگر اینطور باشه

/public_html 

وصل میشه آپلود هم میشه اما خطای could not chdir میده

لینک ارسال

از شما خیلی ممنونم. واقعاً کارم راه افتاد.

فقط یه سوال. الان حداکثر حجم آپلود رو برای این حالت 7 مگابایت مینویسه. در حالی که خود IPS رو 50 مگابایت تنظیم کردم.

راه حلی داره؟

لینک ارسال

اون محدودیت آپلود از طریق php

ربطی به IPS نداره ربطی به هاست دانلود هم نداره.

مقادیر

php max upload size

و

php max post size 

رو افزایش بدید.

تیکت بزنید به هاست

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...