رفتن به مطلب

مشکل در ثبت نام

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان , من یک انجمن زدم ادرس هم : www.forum.ipg-rp.ir بعد وقتی دوستام میخوان ثبت نام کنند نمیتونن ! خودم هم امتحان کردم نشد!!!

یعنی قسمت اول رو وارد میکنم میزنم رو Next که بره مرحله 2 نمیاره و ارور میده !!! باس چی کار کنم ؟! میخواید یه امتحانی هم بکنید ...

من نمیخوام دوباره دو ساعت از اول بریزم و تاپیک بزارم لطفا کمک کنید ...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 21
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

اگر از نسخه 3.4.7 استفاده می کنید  به علت عدم سازگاری اون با php CGI هست. کافیه فقط فایل های نسخه 3.4.6 رو با 3.4.7 جایگزین کنید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

کل فایل های 3.4.6 رو به غیر از conf_global.php آپلود کنید در مکانی که IPB نصب هست.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

inkaro kardam az beyn raft aslan !!! to khososi id pw host bdam ?

فارسی بنویسید.

اگربلد نیستید چه جوری آپلود کنید می تونید از آموزش ها استفاده کنید یا از بقیه دوستان کمک بگیرید.

لینک ارسال

با سلام :)

اگر از نسخه 3.4.7 استفاده می کنید  به علت عدم سازگاری اون با php CGI هست. افیه فقط فایل های نسخه 3.4.6 رو با 3.4.7 جایگزین کنید.

منظورتون چیه

یعنی تو نسخه 3.4.7 عضویت از کار میوفته!!

اگه این چنین هست چرا موضوعی به این مهمی اعلام نکردید

الان من هم تو 3.4.7 نمی تونم ثبت نام کنم و ارور

Request Timeout

This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.

میده

راه حل اینه که فایل های 3.4.6 جایگزین 3.4.7 کنیم

خوب چه کاریه که ما اومدیم به 3.4.7 آپدیت کردیم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

بعضی از سرور ها (تعداد خیلی کمی ) از PHP run as CGI استفاده می کنند.

یعنی تو نسخه 3.4.7 عضویت از کار میوفته!!

اگه این چنین هست چرا موضوعی به این مهمی اعلام نکردید

یک لحظه به جملتون فکر کنید.یعنی شرکت IPS با چندین میلیون کاربر یک اسکریپت درست کنه که عضویتش کار نکنه تا همه ازش متنفر بشن و از سیستمش استفاده نکنند؟ الان اینجا از نسخه 3.4.7 در حال حاضر استفاده می کنه و چنین مشکلی نیست.

زمانی که یکی از کاربران این مشکل رو گزارش کرد من پیگیری کردم و مشل رو متوجه شدم از چیه. بعد از اون هم اعلام کردیم. از اونجایی که تمام کاربرانی که این مشکل رو داشتن از نسخه نال استفاده می کنند عملا دست ما برای پیگیری برای حل مشکل بسته هست! تنها راه مقطعی جایگزینی فایل ها هست.

خوب چه کاریه که ما اومدیم به 3.4.7 آپدیت کردیم

اصولا آپدیت در سیستم های مدیریت محتوا اگر توجه داشته باشید که برای چه کاری هست دلیلش همون هست.

موفق باشید

لینک ارسال

بعضی از سرور ها (تعداد خیلی کمی ) از PHP run as CGI استفاده می کنند.

یک لحظه به جملتون فکر کنید.یعنی شرکت IPS با چندین میلیون کاربر یک اسکریپت درست کنه که عضویتش کار نکنه تا همه ازش متنفر بشن و از سیستمش استفاده نکنند؟ الان اینجا از نسخه 3.4.7 در حال حاضر استفاده می کنه و چنین مشکلی نیست.

زمانی که یکی از کاربران این مشکل رو گزارش کرد من پیگیری کردم و مشل رو متوجه شدم از چیه. بعد از اون هم اعلام کردیم. از اونجایی که تمام کاربرانی که این مشکل رو داشتن از نسخه نال استفاده می کنند عملا دست ما برای پیگیری برای حل مشکل بسته هست! تنها راه مقطعی جایگزینی فایل ها هست.

اصولا آپدیت در سیستم های مدیریت محتوا اگر توجه داشته باشید که برای چه کاری هست دلیلش همون هست.

موفق باشید

بنظر من باید تو صفحه معرفی نسخه 3.4.7 این نکته رو اضافه کنید که آپدیت به این نسخه تو برخی از هاست ها ممکنه باعت از کار افتادن بخش ثبت نام سایت بشه و آموزش روش تست سرور برای PHP run as CGI را هم قرار بدید تا کاربرات قبل از آپدیت تست کنند و اگه سرورشون مشکل داره اپدیت نکنند

خوب اگه ما الان فایل های 3.4.6 روی 3.4.7 بزنیم یعنی عملا تغییری که با آپدیت به 3.4.7 اعمال شده پریده و ما 3.4.6 داریم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

بنظر من باید تو صفحه معرفی نسخه 3.4.7 این نکته رو اضافه کنید که آپدیت به این نسخه تو برخی از هاست ها ممکنه باعت از کار افتادن بخش ثبت نام سایت بشه و آموزش روش تست سرور برای PHP run as CGI را هم قرار بدید تا کاربرات قبل از آپدیت تست کنند و اگه سرورشون مشکل داره اپدیت نکنند

همون زمان درج کردیم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...