رفتن به مطلب

هنگام خرید از ips کدومارو بخرم؟ و چنتا سوال دیگه(ضروری)

ارسال‌های توصیه شده

سلام  (تازه کارم)

میخوام بدونم کدوم اپلیکیشنهای ipsرو بخرم و اینکه اگه فقط هسته بعلاوه ایپی بورد روبخرم انجمنم ناقصه یا نه؟

وا ینکه میشه قالبهایی شبیه قالبهای زیبای ویبولتین رو واسش طراحی کرد یا نه؟

ایا ابزاری هست تا انجمن مای بی بی من رو به ipbمنتقل کنم؟

در ضمن میتونم تا زمانیکه بودجه ام تکمیل میشه از نسخه ی نال شده روی هاست نت افراز (هاست غیر وارز)استفاده کنم؟ معلوم میشه یا نه؟سایتم بسته میشه یا نه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

میخوام بدونم کدوم اپلیکیشنهای ipsرو بخرم و اینکه اگه فقط هسته بعلاوه ایپی بورد روبخرم انجمنم ناقصه یا نه؟

شما چه توقعاتی از سایت تون دارید باید بر مبنای اون خرید کنید. وقتی شما IP.Board رو بخرید انجمن شما آماده به کار هست.

وا ینکه میشه قالبهایی شبیه قالبهای زیبای ویبولتین رو واسش طراحی کرد یا نه؟

بله

ایا ابزاری هست تا انجمن مای بی بی من رو به ipbمنتقل کنم؟

در بخش دانلود به طور رایگان هست.

در ضمن میتونم تا زمانیکه بودجه ام تکمیل میشه از نسخه ی نال شده روی هاست نت افراز (هاست غیر وارز)استفاده کنم؟ معلوم میشه یا نه؟سایتم بسته میشه یا نه؟

تا الان که مشکلی در این رابطه گزارش نشده که بستن یا خیر.

لینک ارسال

ممنون از پاسختون دوست عزیز سایت من http://rasmebanafsh.ir/هست میتونم قالبشو بهتر و تبدیل کنم به IPB(با مای بی بی ساختمش)؟

تقریبا طراحی قالبش که همون قالب mybbرو بهترش کنم و تبدیل کنم چقد میشه؟

در ضمن میگین درمورد هاست گزارش نشده یعنی من میتونم با خیال راحت اینکارو انجام بدم؟ میتونم درگاه زرین پال رو برای عضویت ویژه داشته باشم؟ میتونم فروشگاه داشته باشم؟ میتونم قسمت دانلود داشته باشم (به کمک اپ دانلودips)؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ممنون از پاسختون دوست عزیز سایت من http://rasmebanafsh.ir/هست میتونم قالبشو بهتر و تبدیل کنم به IPB(با مای بی بی ساختمش)؟

مطمئنا می تونید بسازید که دو حالت برای ساختش بیشتر نداره. بدید به طراح براتون طراحی کنه یا خودتون بیشتر با سیستم آشنا بشید و طراحی کنید.

لینک ارسال

در ضمن میگین درمورد هاست گزارش نشده یعنی من میتونم با خیال راحت اینکارو انجام بدم؟ میتونم درگاه زرین پال رو برای عضویت ویژه داشته باشم؟ میتونم فروشگاه داشته باشم؟ میتونم قسمت دانلود داشته باشم (به کمک اپ دانلودips)؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

باید اون رو با طراح های قالب صحبت کنید.

در ضمن میگین درمورد هاست گزارش نشده یعنی من میتونم با خیال راحت اینکارو انجام بدم؟

الان بیش از 90 درصد کاربران فارسی سیستم رو نخریدن و به مشکلی بر نخوردن !

میتونم درگاه زرین پال رو برای عضویت ویژه داشته باشم؟ میتونم فروشگاه داشته باشم؟ میتونم قسمت دانلود داشته باشم (به کمک اپ دانلودips)؟

بله همه این ها رو می تونید داشته باشید اون هم به طور رایگان بر عکس اون چیزی که توی Mybb باید هزینه بدید. برای فروشگاه نیاز به برنامه Nexus خواهید داشت. برای قسمت دانلود هم برنامه IP.Downloads . می تونید در انجمن برای اطلاعات بیشتر جستجو کنید.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

به بنده پ.خ بدید در مورد پوسته صحبت کنیم

لینک ارسال

خب دوستان میخوام همین امروز سایتمو از mybbمنتقل کنم!

کسی هست واسم امروز اینکارو رایگان واسم انجام بده!(IP downloads+IP nexus+iP board) بعدش اینارو واسم به درگاه زرینپال متصل کنه؟-قالب هم قالب همین سایت(ipbfarsi.ir) باشه

اگه کسی میتونه خواهشا لطفا دریغ نکنه بازم ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...