رفتن به مطلب

مشکل در مد Moods - حالت من

ارسال‌های توصیه شده

سلام . دوستان این مشکل قبلا هم مطرح شده اما تو راه حلش یخورده موندم .. این دوستمون تو این تاپیک گفتن

اون تصویر و تو پوشه تصاویر قالب بریزید اما نگفتن اسم تصویر چی باید باشه ؟ کدی رو نباید ویرایش کنیم این وسط ؟

05ycf7bsdhue003iovl2.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه شما فقط تصویر رو میریزین تو پوشه خودش که بوده  تو قسمت قالب که رو سیستم شما نصب هستش باید بریزین این تصویر رو

و نیازی هم به کد نویسی نیست 

فقط دقت داشته باش از تو پنل ادمین این قسمت رو فعال کنید

لینک ارسال

دریغ از فهمیدن 1 کلمه از حرفات :DD:

:D

ببین اون فایل مد رو دانلود کردی تو پوشه اپلود رو تو روت انجمن همونجایی تو هاست که انجمنت وصل هستش اپلود کنی حله فقط اون عکس خرس رو تو قسمت استایل یه پوشه هست پوشه مخصوص اون قالب که نصب هستش رو انجمنتون هستش اون پوشه اون شکلک رو اپلود کن فقط

لینک ارسال

تو اون فایلی که دانلود کردین تو پوشه UPLOAD بعدش تو پوشه PUBLIC بعدش تو پوشه style_images  یه پوشه هستش به اسم مستر تو اون فایل عکس خرس هستش اون عکس رو بگیر تو قسمت که الان میگم اپلود کن
 تو قسمت هاسستت تو پوشه PUBLIC تو پوشه STYLE_IMAGEs ببین تو اینجا دنبال پوشه قالبت بگرد اسم قالب انجمن تو اینجا هستش اونجا پوشه ای به اسم قالبت رو پیدا کردی بازش کن اون عکس رو اونجا اپلود کن

دیگه :D:DD:

لینک ارسال

نیما جان اینایی ک گفتی رو میدونستم ..من منظورم اینه ک عکس نباید اسم خاصی داشته باشه ؟ الان اسمش عجق وجقه ..بعد این عکس تو پوشه مستر نبود من خودم همینجوری عکس و تو پوشه قالب

اپ کردم ...

لینک ارسال

سلام!

دوستان در اینگونه مواقع که غیر از قالب های پیشفرض را استفاده می کنند و حتما در جریان هم هستید که تصاویر بصورت پیشفرض به فولدرهای قالب پیشفرض منتقل میشه و برای اینکار، شما می توانید در کامپیوتر خود افزونه را باز کرده و اگرتصویری را مشاهده کردید، عینا به فولدری که در کامپیوتر خود باز کرده اید آپلود نمائید، فقط این وسط باید اسم قالب عوض شود.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...