رفتن به مطلب

دانلود || Moods

STALKER

ارسال‌های توصیه شده

نام فایل: Moods

ارسال کننده: STALKER

فایل ارسال شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۲

بخش فایل: 3.4

این مد حالتهای من رو به تمبلت بیت اضافه میکنه ..و کاربرا میتونند به دلخواه شکلک حالت خود را انتخاب کنند

برای نسخه 3.4x تست شده و قابل استفاده هست

خصوصیات :

• Coded as application, to disable it simply disable the application itself
  • Ability to select which groups can display and change the mood, secondary groups are checked too (useful to restrict spammers or banned users)
  • Ability to select on which skins the dark theme images should be used (useful if you have both light and dark skins enabled)
  • Ability to select which skins do not show the moods
  • Global dropdown menu, near the notifications icon in the member bar, to change the mood quickly with an ajax popup
  • Mood is shown in Topic View and in every other places which uses the template "userInfoPane" (calendar events, announcements, etc)
  • Additionally to the views above the Mood is shown in the ajax Profile Card and the Member Profile too!
  • Every time the mood is shown in the page your members can click on it to change the mood (useful if you are away from the global dropdown at the top)
  • If the mood of the member is shown several times in the page it is updated real-time everywhere without reloading the page
  • New TAB editing a member in ACP to edit the mood (no additional file edits, it makes use of the plugin system)

برای دریافت فایل اینجا را کلیک کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 26
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

یه انتقادی به نحوه ی گذاشتن فایلها تو این انجمن خوب هست.

اسکرین شاتهای استاندارد و خوب از هر مود یا هوک نمیذاره کسی...

چرا؟؟

دموی آنلاین که بماند.

لینک ارسال

یه انتقادی به نحوه ی گذاشتن فایلها تو این انجمن خوب هست.

اسکرین شاتهای استاندارد و خوب از هر مود یا هوک نمیذاره کسی...

چرا؟؟

دموی آنلاین که بماند.

موافقم،

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...
  • مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

فایل ها به درستی آپلود شدن؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

زمانی که زبان رو انگلیسی می کنید نمایش داده می شه؟

لینک ارسال

با سلام...یه تصویر هست که در پوشه تصاویر قالبی که استفاده میکنید  بریزید ..درست میشه پیوست کردم ..

در این مد فقط قالب پیش فرض شناسایی میشه و اون تصویر فقط به تصاویر قالب پیش فرض خو.د ای پی بی میره...ولی برای دیگر قالبها دستی این فایل رو به پوشه تصاویرقالب مورد نظر در هاست اضافه کنید

post-1703-0-48966400-1384876122.png

لینک ارسال

ا برو هاست  مسیر زیر قرار میگیره ..public/style_images.. و در اونجا اسم پوشه قالبت پیدا کن و داخل اون بریز

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

سلام دوست عزیز

من اینا رو همه رو دقیق ریختم ولی تو تالار هیچ تغیری نشده اصلا این بخش اضافه نشده 

من همه رو آپلود کردم و رفتم تو پنل مدیریت از اونجا هم  Manage Applications & Modules و بعدی نصب رو زدم ولی هیچ تغیری نشده اصلا همچین بخشی اضافه نشد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...