رفتن به مطلب

دانلود || IPB Responsive

ارسال‌های توصیه شده

IPB Responsive

مدی فوق العاده برای ریسپانسیو کردن پوسته ی انجمن شما.

شما با این مدمی توانید قالب خود را با تمامی گوشی ها و تبلت ها هماهنگ کنید!!!

البته فعلا فقط تم های IPS Themes و دیفالت کاملا پشتیبانی میشن.ممکنه روی قالب خودتون خوب کار نکنه!

با قابلیت ریسپانسیو کردن ShotBox و سایدبار و recent topics و تمامی برنامه های شرکت IPS !

البته تنها مشکلش اینه که تبلیغات سایت شما رو ریسپانسیو نمی کنه.بنر ها اندازه ی خوشون هستند!

قیمت: 17 دلار

DescriptionIPB Responsive will convert your forum skin into a mobile and tablet compatible skin using responsive design. By adopting this technology, your site will effortlessly scale to any device size or resolution without the need for a separate theme. Device CompatibilityA huge perk of responsive design is that your theme will automatically adjust to any screen width. This hook has been tested on the following devices: iPhone (3,4,5), Samsung Galaxy (S1, S2 & S3), iPad (1,2,3,4,mini) & Nexus S. Custom SkinsThis hook is built to support the IPS Framework (Markup & CSS). If you’re using a customised version of the default skin, you’re more than likely going to experience issues. Contact me in the support thread and I’ll help make your theme compatible. If you would like to try IPB Responsive with your theme before you purchase, private message me with your skin attached, and I’ll setup a private demonstration. IPS AddonsCurrently, IPB Responsive has basic support for all IPS Addons. Usability improvements and bug fixes are frequently implemented. Known IssuesIPB Responsive does not make your advertisements responsive. Adverts will break the responsiveness of your skin! Features

• Default IPS Mobile skin fallback
  • All themes by IPS Themes are compatible
  • Control which groups access IPB Responsive
  • IP.Content custom navigation & dropdown support
  • Shoutbox now responsive

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

با سلام

ببخشید این مد چه مقدار سنگین هست و تا چه حد حجم صفحه رو بالا میبره؟ آیا توی ایران (به جهت سرعت اینترنت) پیشنهاد میشه؟

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

نه جناب اصلا سنگین نیست. اصلا تغییری احساس نمیشه رو سرعت لود. من خودم تست کردم عالی بود!

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

من این رو نصب کردم

نسخه جدید تر این وجود داره؟؟

.قتی اون دو گزینه زیری فعال میکنم

این ارور میده Fatal error: Call to a member function tctc91_responsive() on a non-object in/home/......./public_html/forums/hooks/tcResponsiveSkin_84bc8be284ed99611731fc0ca48eb8f5.php on line 14

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

تا امروز آخرین نسخه همین نسخه هست.

لینک ارسال

تو همه قالب ها رسژونسیو نشون میده؟؟

نه شانسیه.

من رو glare و luminous تست کردم عالی بود. رو قالب کنونی انجمنم هم خیلی تمیز کار می کنه Http://forums.rl-pro.ir

لینک ارسال

نه شانسیه.

من رو glare و luminous تست کردم عالی بود. رو قالب کنونی انجمنم هم خیلی تمیز کار می کنه Http://forums.rl-pro.ir

قالب من snapshot است .

ظاهرأ رو قالب من اجرا شده.

ممنون.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

فقط روی قالب هایی کار می کنه که بیش از حد از استایل پیش فرض IPB به طور ساختاری دور نشده باشه!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...