رفتن به مطلب

مشکل در اجرا هوک

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان 

اقا شرمنده دارم باز تاپیک میزنم بخدا گشتم همه جا رو ولی جواب سوالم نیستش:((

من این هوک بهترین پاسخ رو از لینک http://ipsfarsi.com/files/file/1282-best-answer-feature-on-topic-preview/

دریافت کردم و تو نصب کردم  SYSTEM>MANAGE HOOKS>INSTALL HOOK  نصب کردم ولی وقتی میرم تو انجمن اصلا همچین چیزی که بشه بهترین پاسخ رو انتخاب کرد نداره انگار نصب نشده 

لطفا راهنمایی کنید ورژن IPB 3.4.6

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام دوستان 

اقا شرمنده دارم باز تاپیک میزنم بخدا گشتم همه جا رو ولی جواب سوالم نیستش :((

من این هوک بهترین پاسخ رو از لینک http://ipsfarsi.com/files/file/1282-best-answer-feature-on-topic-preview/

دریافت کردم و تو نصب کردم  SYSTEM>MANAGE HOOKS>INSTALL HOOK  نصب کردم ولی وقتی میرم تو انجمن اصلا همچین چیزی که بشه بهترین پاسخ رو انتخاب کرد نداره انگار نصب نشده 

لطفا راهنمایی کنید ورژن IPB 3.4.6

با تشکر

ایت هوک که برای اون کاری که شما اشاره کردید نیست!!! توضیحات هوک متوجه نشدید !؟

برای اینکه اون حالت انتخاب "بهترین پاسخ"  داشته باشید باید موقع ایجاد انجمن (مرحله اول) و یا بعدش در ویرایش انجمن ، در قسمت  Basic Settings  از بخش Permission Settings گزینه Enable 'Best Answer' Feature?  را فعال کنید و تیک پایینش هم برای اینکه شروع کننده تاپیک اجازه انتخاب "بهترین پاسخ" داشته باشه.

البته قبلا داخل انجمن اشاره شده بود.... :)

• پسند 2
لینک ارسال

برای اینکه اون حالت انتخاب "بهترین پاسخ"  داشته باشید باید موقع ایجاد انجمن (مرحله اول) و یا بعدش در ویرایش انجمن ، در قسمت  Basic Settings  از بخش Permission Settings گزینه Enable 'Best Answer' Feature?  را فعال کنید و تیک پایینش هم برای اینکه شروع کننده تاپیک اجازه انتخاب "بهترین پاسخ" داشته باشه.

http://ipsfarsi.com/topic/14414-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-2-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1/

تو این تاپیک یکی از همکاراتون گفته میشه با دانلود اون هوک انجام داد تاپیک رو یه بررسی بکنین لطفا 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما اون کاری که گفتم انجام بدید اون قسمت "بهترین پاسخ" درست میشه...من اون هوک امتحان نکردم شاید اونم چنین کاری انجام بده ولی این روش مطمن تر است...

لینک ارسال

اهان ممنون ولی انجمن رو بخوام از اول نصب کنم تمام این تنظماتی که کردم همه این هوک های جانبی که ریختم پاک میشه دوباره باید همه چی رو از0شروع کنم

ممنون بازم بابت راهنمایی :wink1: 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

لازم نیست از اول انجمن رو نصب کنید ؟!‌کجا چنین حرفی زده شد. گفتن زمانی که انجمن رو ایجاد می کنید . منظور کل انجمن نبود .

شما انجمنی که قصد دارید قابلیت بهترین پاسخ فعال بشه رو ویرایش کنید و اون گزینه رو که گفته شد YES کنید.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...