رفتن به مطلب

عدم آپلود هرگونه فایل(آواتار و فایل پیوست)

ارسال‌های توصیه شده

سلام کلا چیزی تو انجمن آپ نمیشه نه آواتار نه فایل همه مراحل رفع ایرادی که گفته بودو تست کردم با ادیتور ساده هم آپ نمیشه سافت مد خاموشه دسترسی ها دستکاری نشدن و....

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

منم بعد از نصب و دستکاری تنظیمات ای پی بی یه بار با این مشکل رو به رو شدم که اواتار نمیتونستم بزارم ولی فایل رو امتحان نکردم

و با این کاری که در پایین میگم مشکلم حل شد

کنترل پنل مدیریت فروم ==> System Settings  ==> تنظیمات عمومی - General Configuration 

در این فرم دو گزینه Path to 'upload' directory و Upload URL این بخش آدرس فولدری رو معرفی می کنید به سیستم که فایل هایی که در انجمن به آپلود می شن اونجا برن ، توصیه اکید دارم حتما اینو عوض کنید تا بعدا با مشکل آپلود نشدن تصویر شخصی بر نخورید.

و هر دوی این گزینه ها باید به یک پوشه بر روی هاست شما اشاره کنند ولی نحوه نوشتن ادرس در هر گزینه متفاوت هست مثلا من برای پوشه ای با نام upfile  تنظیم کردم 

Path to 'upload' directory    ==>   /home/directory name/public_html/forum/upfile

Upload URL   ==>   http://forum.sitename.ir/upfile

برای اینکه به مشکل نخورید بخش اول ادرسهای فوق زیر گزینه های مربوطه تو همون صفحه هست فقط کپی بگیرید و نام پوشه رو در انتهاش عوض کنید

امیدوارم مشکلتون حل بشه

ویرایش شده توسط ekhteraat
  • پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

اینکه شما نوع خطایی رو که براتون سیستم نمایش می ده ذکر کنید خیلی مهمه که بشه تشخیص داد مشکل از کجاست!

در قسمت Support > Diagnostics > Permissions Checker همه خط ها سبز هست ؟

در ضمن قوانین انجمن رو هم مطالعه کنید !!

موفق باشید

لینک ارسال

خطاش Failed to set a new photo

شما چندتا راهنمایی داشتید حالت سافت مد بود که غیر فعال کردم

پریمیشن ها همه درسته و دسترسی رو 777 هستش

مسیر آپلود درسته

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

مشکل از تابع open_basedir هست. در php.ini گزینه upload_tmp_dir باید sub directory ای از  open_basedir باشه.

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...