رفتن به مطلب

دانلود || (DP34) Advanced Thumbnails

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

نام فایل: (DP34) Advanced Thumbnails

ارسال کننده: وحید نامنی

فایل ارسال شده: سه شنبه ۲۳ مهر ۹۲ - ۱۱:۰۴:۵۷

بخش فایل: 3.4

توسط این مدی میتوانید برای هر تاپیک یک تصویر شاخص (thumbnail) در نظر بگیرید که این تصویر در زمان لیست شدن تاپیک ها در انجمن در کنار عنوان تاپیک به نمایش در می آید.

Features:

• Enable/disable mod - per forum,
  • choose which groups can see thumbnails - per forum,
  • set width and height of each thumbnail - per forum,
  • choose what kind of images - external (entered by link) or internal (uploaded into board) you want show - per forum or choose the prority: first external then internal or vice versa,
  • set default image for specific forum or for all (global setting).

برای دریافت فایل اینجا را کلیک کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 7 ماه بعد...

سلام. من این مد رو نصب کردم. برای چند تا از انجمنها هم یه تصویر انتخاب کردم. اما هیچکدوم نمایش داده نمیشن. حالتهای Internal و External رو هم تست کردم. آدرس تصویر رو هم به شکلهای مختلف (یعنی آدرس کامل و از پوشه انجمن) دادم اما باز هم تصویر انتخابی نمایش داده نمی شه. تو بخش Global Default Image هم وقتی آدرس تصویری رو میدم نمایش نمیده. در کل هیچ تاثیری نداره در تصویر انجمن.

راهکار خصی داره؟

لینک ارسال

سلام.

به احتمال زیاد اینطوری مشکل حل میشه.

در پنل ادمین این رو سرچ کنید (Template Tools) بعد از قسمت Select a skin set اسکین مورد نظرتون رو انتخاب کنید و بعد رو Recache skin Set کلیک کنید.

در کل مد و هوک که نصب کردید اسکین خودتون رو بعدش Recache کنید مشکلی نباید پیش بیاد / مگر اینکه اون مد دیگه قدیمی شده باشه یا مشکل داشته باشه.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

فعلا روی لوکال هاست نصب کردم.

دقت داشته باشید که بعضی از خصوصیات به خاطر محیط Experimental در local کار نمی کنه!

لینک ارسال

بله. ولی یکی از انجمنهای فارسی که با همین IPB ایجاد شده قبلا این مد رو بر روی لوکال نصب کرده. مطمئنا مشکل چیز دیگه ای هست!

البته مشکلی نیست. پس از انتقال به هاست پیگیریش می کنم.

لینک ارسال

یکی از دوستان یه تصویر از سایت wp-parsi گذاشته بود برای آیکنهاش. من الان پستش رو پیدا نمی کنم.

شما راهنمایی کرده بودید که این مد رو نصب کنه.

من هم دقیقا همین کارو میخواستم انجام بدم. ولی به جاش اینی که شما تو این تاپیک معرفی کردید رو نصب کردم.

اشتباه کردم یا این هم همون کارو انجام میده؟؟؟ :rolleyess:

کدومش بهتره؟ :give_rose:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

یکی از دوستان یه تصویر از سایت wp-parsi گذاشته بود برای آیکنهاش. من الان پستش رو پیدا نمی کنم.

شما راهنمایی کرده بودید که این مد رو نصب کنه.

من هم دقیقا همین کارو میخواستم انجام بدم. ولی به جاش اینی که شما تو این تاپیک معرفی کردید رو نصب کردم.

اشتباه کردم یا این هم همون کارو انجام میده؟؟؟ :rolleyess:

کدومش بهتره؟ :give_rose:

اصلا این مد واسه کار دیگه ای هست. یک تصویر پیش نمایش از تاپیک در لیست انجمن نشون می ده. شما برای داشتن آیکون اختصاصی برای هر انجمن از همون مد باید استفاده کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...