رفتن به مطلب

رفع پیغام Suhosin Enabled

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام و خسته نباشی خدمت دوستان عزیز

من IPB را نصب کردم ولی داخل کنترل پنل ، چهار پیغام دریافت کردم .ولی بعد از ترجمه چیزی سر در نیاوردم (کاربر کاملا آماتور)

متن پیام ها :

4 Items Requiring Attention warning.pngSuhosin Enabled
The minimum recommended value for the configuration option 'suhosin.post.max_vars' is 4096, however your value is 1000. Your host will need to change this in the php.ini file.
  warning.pngSuhosin Enabled
The minimum recommended value for the configuration option 'suhosin.request.max_vars' is 4096, however your value is 1000. Your host will need to change this in the php.ini file.
The minimum recommended value for the configuration option 'suhosin.get.max_value_length' is 2000, however your value is 512. Your host will need to change this in the php.ini file.
The minimum recommended value for the configuration option 'suhosin.request.max_varname_length' is 350, however your value is 64. Your host will need to change this in the php.ini file.

لطفا راهنمایی کنید این ها چی هستند و چجوری رفع کنم .

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

مقادیر موارد ذکر شده باید تغییر کنه

• پسند 3
لینک ارسال

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید .کاملا آماتور هستم

چطور مقادیر فایل ها رو تغییر بدم ؟؟

منظورتون  change permissions هست؟؟؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید .کاملا آماتور هستم

چطور مقادیر فایل ها رو تغییر بدم ؟؟

منظورتون  change permissions هست؟؟؟

بهترین راه اینه که به پشتیبانی هاستتون تیکت بزنید و بگید این مشکل رو تا در صورت امکان اونها این مقادیر رو براتون براتون تغییر بدن

• پسند 3
لینک ارسال

به اونا گفتم . یارو با کلی اخم و تآخم گفت ورژن php تغییر نمیکنه . و ما پشتیبانی نمیکنیم . باید با پشتیبانی اسکریپت مطرح کنید . این شد که مزاحم شما شدم.

یکم راهنمایی کنید متوجه میشم اونقدرا هم ناشی نیستم

لینک ارسال

اگر روی هاست اشتراکی هستید باید مدیر سرورتون انجام بده و شما دسترسی ندارید. اگرنه که سرور اختصاصی یا مجازی دارید مقادیر مشخص شده در فایل php.ini را تغییربدید.

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

به اسکریپت مربوط نیست.پیش نیاز کارکرد درستشه و کاریش نمیشه کرد.شما باید به هاستتون تیکت بزنید اینو براتون ویرایش کنند اگه سرور دارید که خودتون میتونید این مقادبر رو تو php.ini ویرایش کنید.

ربطی به ورژن php نداره که! حدیث میگن بعضی ازین ساپورتر ها! تو php.ini این مقادیر باید تغییر کنه که خوب بعضی از هاستینگ ها این تغییرات رو انجام نمیدن.

بهتره از یه شرکت دیگه هاست تهیه کنید.اگه درخواستتون رو انجام نمیدن.

• پسند 2
لینک ارسال

ممنون دوستان . برم یه چند تا فحش چیز دار به این هاستینگ بدم .

راستی اگه این ها رو رفع نکنم مشکلی واسم پیش میاد؟؟؟؟؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

توی بعضی موارد مثل سطح دسترسی انجمن ها اعمال نمی شن یا اگر برای SEO بیشتر Friendly URL رو فعال کنید امکان داره دچار مشکلی می شید.

• پسند 3
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...