رفتن به مطلب

عوض کردن آیکون انجمن ها در صفحه اول انجمن

ارسال‌های توصیه شده

سلام

خواستم بدونم چطوری آیکون های انجمن ها رو عوض می کنند و برای هر انجمن یک آیکون خاص میزارند؟

post-421-0-83846600-1374677765_thumb.jpg

• تشکر 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...

توی فایل راهنماش گفته این کد رو پیدا کنید و کد زیر رو جایگزین کنید. بنده خیلی گشتم اما این کد رو نداره برای من.  ما بقیش رو داره ولی این رو نداره.

Log in into ACP: Look & Feel -> Look & Feel -> Manage Skin Sets & Templates -> [choose skin] -> Manage Templates & CSS -> Board Index -> boardIndexTemplate

چیکار کنم؟ از نسخه 3.5 استفاده میکنم.

از پشتیبانی وردپرس هم که عکسش رو دوستمون گذاشته اینجا خواهش کردم که کمک کنن اما هنوز جوابی ندادن.

find

<a href="{parse url="showforum={$forum_data['id']}" seotitle="{$forum_data['name_seo']}" template="showforum" base="public"}" title='{$forum_data['name']}'>{$forum_data['name']}</a>

Change To

<a href="{parse url="showforum={$forum_data['id']}" seotitle="{$forum_data['name_seo']}" template="showforum" base="public"}" title='{$forum_data['name']}'><if test="$forum_data['_name']">{$forum_data['_name']}<else />{$forum_data['name']}</if></a>
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

به نسخه ای که استفاده می کنید  ربط نداره

شما مطمن هستین که مسیرو درست میرید ؟!

آدرس انجمن لطف میکنید.

لینک ارسال

forums.wordpresstheme.ir

بله مطمئنم که مسیر رو درست میرم. بنده از روی فایل readme که به زبان انگلیسی هست دارم انجام میدم.

یه توضیح داده خود سازنده :

two display mode: next to the forum name (without any file or skin edits) or instead of indicator icon (require skin edits - work fine with the ajaxed marking),

توی حالت اول میگه حتی نیاز به ادیت هم نیست. که وقتی بنده آیکون رو اضافه میکنم باز نشون نمیده.

توی حالت دوم هم که بخوام تغییرات رو روی تم انجام بدم، اون خط کدی که گذاشتم رو نداره.

یه سوال: انجمن هایی که من میخوام براشون تصویر بزارم فقط برای گروه کاربری VIP هست. احتمالش هست که چون فقط برای گروه VIP قابل نمایشه تصاویر آیکون ها رو نشون نمیده؟

یوزر و پس رو پیغام خصوصی کنم؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما فکر کن فقط برای یه گروه خاص (VIP)باشه ، وقتی اون گروه خاص وارد میشه باید آیکن نمایش داده بشه دیگه! پس فکر نکنم مشکلی باشه.

پ.خ کنید

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما 3تا کد شبیه همون کد که پیدا نمیکردن می بینید و دوتارو برحسب تجربه یا آزمایش جایگزین می کنید و مشکل برطرف میشه (همانطور که اینجا برطرف شد)

من این دوتا کد شمارو با اون کد اصلی جایگزین کردم.

<a href="{parse url="showforum={$forum_data['id']}" seotitle="{$forum_data['name_seo']}" template="showforum" base="public"}" title='{parse expression="IPSText::striptags( IPSText::htmlspecialchars( $forum_data['name'] ) )"}'>{$forum_data['name']}</a>
<a href="{parse url="showforum={$forum_data['id']}" seotitle="{$forum_data['name_seo']}" template="showforum" base="public"}" title='{parse expression="IPSText::striptags( IPSText::htmlspecialchars( $forum_data['name'] ) )"}'>{$forum_data['name']}</a>
  • پسند 2
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

1- کل محتویات پوشه upload باید آپلود کنید.

2- به قسمت Manage Application برید و روی Install کلیک کنید.

3- کدهایی که داخل فایل Readme هست باید جایگزین بشه.

لینک ارسال

ممنون !

بنده همه این کارها رو کردم و حتی طبق گفته ReadMe عمل کردم ولی درست نشد !

دیشب تو انجمنتون خیلی جستجو کردم ، یکی از کاربران هم مشکل بنده رو داشته و بعداً حل شده بود که اونم همه این کارها رو کرده بود ولی گزینه Display Mod رو تو حالت Replace the indicator icon گذاشته بود که حل شد !

از بابت پاسخ بموقع و انجمن عالی تون واقعاً ممنون !  @};-

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...