رفتن به مطلب

دانلود || (e34) ibEconomy Points System

ارسال‌های توصیه شده

• 1 ماه بعد...

درود ..این قایل بجز پوشه اپلود پوشه اضافبی داره که بخشی دیگر توش قرار داده شده ایا اونم اپلود کنم..یا فقط پوشه اپلود..؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

داخل فایل readme اون کامل توضیح داده شده.

• پسند 1
لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

درود من با نصب این مد مشکل دارم دوستان لطفا راهنمایی کنند...محتویات اپلود..مثل همه مدها اپلود میکنم..ولی قسمت پوشه extras را کجا قرار بدم..تو توضیخات فقط گفته پوشه اپلود بریزید...من وقتی فقط پوشه اپلود میریزم و مد رو نصب میکنم در پنل ادمین ..اخرین حرکت که تمام میشه..کل انجمن و پنل ادمینصفحه سفید میشه :-?

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

نیازی به پوشه ی extras نیست.شما از ورژن پایین تر  استفاده کنید ببینید بازم همین مشکل رو داره؟

• پسند 1
لینک ارسال

متاسفانه اره...هر ورژنی زدم..اخرین حرکت ..نصب..صفحه و پنل ادمین..سفید میشن..و مجبور به رسیور بکااپ میشم..پس اگه فقط مثل همه مدها هست..یعنی سازگار نده با انجمن من..درسته.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

احتمالا.چون من خودم روی نسخه های مختلف امتحانش کردم و مشکلی نبوده

• پسند 2
لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

اقا ما همش بیخیال این میشم..ولی باز وسوسه میرم سراغش..رو یه سرور دیگه نصب کردم..درست نصب شد..ولی در سرور دیگه که انجمن اصلی روشه..نصب میشه...ولی انجمن با صفحه سفید روبرو میشه...قبلا پنل ادمینم از کار می انداخت..ولی الان نه پنل ادمین هست درست نصب شده..ولی کل انجمن صفح سفید میاره...میشه قالب باهاش همخونی نداشته باشه..البته رو چند قالب تست کردم..فایده نداره...یعنی کلا بیخیالش بشم؟ :sorry:

لینک ارسال

عزیز تاپیک جداگانه بزنید و مشکل خودتون رو مطرح کنید اخرین لوگ هم قرار بدید

به احتمال زیاد از هاستینگتون هست چون این نسخه تست شده میباشد

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...