رفتن به مطلب

دانلود || Tracker

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

نام فایل: Tracker

ارسال کننده: وحید نامنی

فایل ارسال شده: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱

بخش فایل: 3.4

این اپلیکشن مخصوص انجمن هایی می باشد که خواهان بخش گزارش باگ برای نرم افزار و ... هستند.

کسانی که سایت پشتیبانی دارند می توانند با نصب Tracker به کاربران خود این امکان رو بدهند که مشکلات خود را ثبت کنند که بعد از ثبت، سیستم شماره ای برای آنها صادر خواهد کرد که می توانند بوسیله اون شماره مشکل خود رو پیگیری کنند. و کاربران دیگر هم اگر جواب سوال رو بدونن می توانند جواب بدهند.

Tracker is a bug/issue tracking system, it allows members and staff to track certain issues, for examples, bugs within a project you are working on, or even building a house! Tracker supports statuses, severities, and much much more to bring you an extensible Tracker to use however you wish to.

PLEASE READ THESE INSTRUCTIONS
  • Custom fields are borked; don't try to use them.
  • This is a beta. If you're upgrading, take a backup before proceeding. If you have any problems, post bug reports in the tracker, but we won't be offering extensive support.

Fresh Install
If you are doing a fresh install you need to remove /admin/applications_addon/IPS/tracker from the zip before you upload the files.

Upgrade
Before upgrading make sure you remove /admin/applications_addon/IPS/tracker from your server.

Bugs
Bugs may be reported on the IPS Tracker or IPBTracker.com

برای دریافت فایل اینجا را کلیک کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 سال بعد...

سلام

ممنون از آقای نامنی بابت قرار دادن این مد در سایت.

مشکلی که این مد دارد، هماهنگ نبودن با سیستم rtl هست. ایرادهای زیادی وجود داره وقتی قرار هست در قالب راست به چپ از این مد استفاده کرد. از نمایش بد سایدبار گرفته تا قسمت مشخات کاربری هر پست. اساسا باید برای نسخه راست به چپ، هماهنگی‌های کاملی صورت بگیره.

از دوستان عزیز که تایمش رو دارن روی هماهنگ سازیش با قالب‌های راست چین کار کنن ممنون میشم.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

این برنامه کاملاً هماهنگ هست   شما مطمئنید که اشتباه نمی کنید؟

الان روی سایت دوستان نصب شده کاملاً هماهنگ هست و هیچ مشکلی هم نداره. فارسی سازش هم بخوبی کار میکنه

لینک ارسال

سلام

بله دقیقا همین برنامه رو من هم نصب کردم. روی تمامی قالب‌هایی که تست کردم مشکل داره.

برای نمونه اینجا رو می‌تونید مشاهده کنید. سایدبار حالت روان هست / در ابتدا سمت چپ هست که با اسکرول خوردن بایستی حرکت کنه اما پس از اسکرول خوردن به یک باره منتقل میشه سایدبار به راست. خود پست ها هم در وسط هست و قسمت نمایش اطلاعات هم الا قابل کلیک نیست در حالی که باید باشه.

الآن من قالب spectrom رو قبلا با آقا سعید برای همین موضوع کار می‌کردیم، کمی بهینه کردیم. یعنی سایدبار رو کمپلت بردیم سمت راست (مثل ltr) ولی اصولن باید همون سمت چپ باشه، همچنین مشکل خود مشخصات کاربری در پست ها.

پیشنهاد می‌کنم لینکی که دادم رو با بقیه قالب‌ها هم مشاهده کنید. قبلا سعید به من گفته بود که مشکل از یک اسکریپت هست که باید ادیت بشه و ...

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما با قالب اصلی هم چک کردین؟

من الان با قالب اصلی خود آی پی بی دارم روی سایت دیگه این برنامه رو می بینم   هیچ مشکلی نداره

لینک ارسال

بله چک کردم مشکل ها همچنان باقی هستن / یعنی مشکل بیشتر هم هست چون بخش مشخصات کاربری اصلن در قالب اصلی وجود نداره ... میشه آدرسش رو به من هم بدید؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

نسخه جدید تر رو آپلود کردم اونم تست کنید :)

لینک ارسال

آپدیت کردم. مشکل نمایش ساید بار / اطلاعات کاربری و ... که قبلا هم بود هنوز وجود داره.

این برای نمونه هست

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
سلام.من تو سایت خودم , اینو درست کرم:

والا الان سرگرم طراحی پوسته هستم و وقت نمیکنم برای rtl این مد.سر فرصت انشالله قرار میدم

لینک ارسال

ممنون. بله سایت رو دیدم و مشکلاتش کاملا برطرف شده. یعنی پدیده‌ای به نام مشکل نداره اما سایدبار الآن در حالت ltr هستش و بیاد سمت چپ با بقیه اجزای انجمن هم ست میشه.

در هر صورت ممنون / بذارید برای موقعی که سرتون خلوت شد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...