رفتن به مطلب

نصب نشدن فایل زبان [حل شد]

vahidrz

ارسال‌های توصیه شده

سلام،

من هنگام نصب فایل زبان دچار مشکل میشم و این خطا رو بهم میده

There was no language pack information in the file you uploaded

البته یه خطای دیگه هم میده که به این شرح هست :)

[b]Warning[/b]: DOMDocument::loadXML() [[url="http://pcsetup.ir/admin/domdocument.loadxml"]domdocument.loadxml[/url]]: Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in [b]/home/pcsetup/public_html/ips_kernel/classXML.php[/b] on line [b]346[/b]

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 21
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

یک فایل ایجاد کنید و درونش کد زیر رو بگذارید و با پسوند .php ذخیره کنید: <?php phpinfo(); ?> بعد که فایل رو فراخوانی کنید مسیر php.ini رو نوشته یا از طریق ترمینال کد زیر رو بزنید : php

با سلام اگر به هر دو روشی که توی تاپیک امتحان کردید نشده و این ارور LOAD XML هم برای شما می یاد ، ایراد از IPB نیست و بر می گرده به باگ PHP که مرتبط با پکیج libxml سرور هست. چرا که ما الان روی سرور ک

توی دایرکتوی اصلی انجمن پوشه ای هست به نام uploads سطح دسترسی بش رو بکنید 777 و دویاره تست کنید ببینید مشکل حل میشه ؟ اگر حل شد حتما اطلاع بدین . من خودم مجبور شدم دوباره ترجمه کنم . منفجر شدم به خد

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

اگر به هر دو روشی که توی تاپیک امتحان کردید نشده و این ارور LOAD XML هم برای شما می یاد ، ایراد از IPB نیست و بر می گرده به باگ PHP که مرتبط با پکیج libxml سرور هست. چرا که ما الان روی سرور کنونی که سایت قرار داره و چندین انجمن IPB که نصب کردید چنین مشکلی وجود نداشته.

منبع اثبات باگ :

https://bugs.php.net/bug.php?id=49660

این مورد رو با پشتیبانی هاست تون در میون بگذارید .

موفق باشید %%-

• پسند 1
لینک ارسال

با سلام

اگر به هر دو روشی که توی تاپیک امتحان کردید نشده و این ارور LOAD XML هم برای شما می یاد ، ایراد از IPB نیست و بر می گرده به باگ PHP که مرتبط با پکیج libxml سرور هست. چرا که ما الان روی سرور کنونی که سایت قرار داره و چندین انجمن IPB که نصب کردید چنین مشکلی وجود نداشته.

منبع اثبات باگ :

PHP :: Bug #49660 :: libxml 2.7.3+ limits text nodes to 10MB

این مورد رو با پشتیبانی هاست تون در میون بگذارید .

موفق باشید %%-

وحید جان من سرور اختصاصی دارم! ممکنه بیشتر توضیح بدید تا مشکل رو برطرف کنم؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

وحید جان من سرور اختصاصی دارم! ممکنه بیشتر توضیح بدید تا مشکل رو برطرف کنم؟

خواهش می کنم. فقط قبلش یه نکته ای

ورژن PHP شما چنده ؟

ورژن پکیج libxml شما چند هست ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ورژن php پنج هست و ورژن libxml رو متاسفانه نمیدونم :(

وحید جان ورژن php رو دقیق می خوام چون 5.2 با 5.3 خیلی فرق داره مخصوصا الان که 5.4 هم منتشر شده.

ورژن libxml هم بسته به نوع لینوکس تون فرمانش که توی ترمینال بزنید جداست ولی دستورات رایج این ها هست :

$ libxml2 -v
$ libxml2 --version
$ which libxml2

البته با pkg-config هم می شه به شرطی که داشته باشید.

بعد یک نکته ای فایل زبانی که دانلود کردید دقت کنید حتما مال نسخه 3.2.3 باشه که نصب کردید.

البته من آدم server side ای نیستم ولی توصیه ای که دارم اینه که توی انجمن های هاستینگ مطرح کنید این باگ رو ، کاربران اونجا بهتر می تونند توی رفع باگ به شما کمک کنند. ( حتما لینک باگ رو درج کنید ).

موفق باشید %%-

لینک ارسال

توی دایرکتوی اصلی انجمن پوشه ای هست به نام uploads سطح دسترسی بش رو بکنید 777 و دویاره تست کنید ببینید مشکل حل میشه ؟

اگر حل شد حتما اطلاع بدین .

من خودم مجبور شدم دوباره ترجمه کنم . منفجر شدم به خدا این مشکل دیوانم کرد ولی این یه راه حله که به ذهنم رسیده ...

• پسند 1
لینک ارسال

وحید جان حتمن فایل زبان انگلیسی رو هم به صورت xml توی پکیج IPB هست و توی نصب IPB نصب میشه! اگر محل دقیق فایل زبان انگلیسی رو پیدا کنم شاید بتونم مشکل رو حل کنم :)

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

درون این پوشه قرار داره :

admin/applications/forums/xml

اسم فایل :

public_forums_language_pack.xml

بخش دوم :

admin/applications/members/xml

اسم فایل :

public_members_language_pack.xml

• پسند 1
لینک ارسال

خوب الان ما اگه فایل زبان شما رو جایگزین این فایل ها کنیم بنظرتون اشکالی پیش میاد؟

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...