رفتن به مطلب

آموزش : حفاظت سايت NULL شده از شركت IPS

ارسال‌های توصیه شده

• 6 ماه بعد...

در قسمت بعدی شما بايد فايل های html سيستم كه در پوشه ها ذخيره شده است را به اين تغيير دهيد تا همانند يك سايت قانونی جلوه كنيد

[left]<html>
<head><title>IP.Board - Bulletin Board System</title></head>
<body>
<h1>403: IP.Board -> Forbidden</h1>
<hr>
You have reached this page in error, please use your back button to return to the forum.
<hr>
<a href="http://www.invisionboard.com/">IP.Board</a>
</body>
</html>[/left]

کاربران عزیز و گرامی IPBFarsi ، با توجه به اینکه حجم فولدرها و دایرکتوری ها بسیار بالا هستند و تقریباً 615 فایل index.html در IPB وجود دارد

من تمام فایل ها را اصلاح کردم و در تمام دایرکتوری ها قرار دادم که بتوانید به راحتی تمام فایل ها را از طریق FTP جایگزین index.html های قبلی کنید.

در این مجموعه فقط فایل های index.html و فولدرهای مربوط به آن قرار دارد

به این معنی که میتوانید براحتی و بدون تغییر هیچ گونه فایلی در IPB خود این مجموعه را در دایرکتوری اصلی نصب IPB آپلود کنید

توجه داشته باشید که بنده این فایلها را بر اساس IP.Board.v3.3.2.PHP.NULL-FS تهیه و تنظیم کرده ام.

همچنین تشکر میکنم از MaN@L #KaK A S3!r0 عزیز که این آموزش را برای ما قرار دادند.

یا علی مدد

IPB-Null-Index.zip

ویرایش شده توسط llvll
  • پسند 4
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 ماه بعد...

سلام

برای سایت هایی که از IPB NULL ارائه شده از همین سایت استفاده می کنند هم این کارها باید انجام شود ؟!

لینک ارسال

سلام

برای سایت هایی که از IPB NULL ارائه شده از همین سایت استفاده می کنند هم این کارها باید انجام شود ؟!

نه دیگه ، یه جورایی باید این تاپیک حذف شه دیگه ، شرکت مربوطه دیگه گیر به آدم نمیده راحت باشید

• پسند 1
لینک ارسال

هاست من سرور آلمان هست ولی وارز هستش از این روش استفاده کنم یا نه؟

مجید جان دل بندم من چی نوشتم ؟ ךםך نه دیگه راحت باشید

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...